EN|RU|UK
 Політика України
  1502  23

 Наш святий обов'язок перед жертвами нацистських таборів і радянських гулагів - не допустити відродження тоталітаризму, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко звернувся до співвітчизників з нагоди Міжнародного дня визволення в'язнів нацистських таборів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента.

"Сьогодні ми схиляємося перед світлою пам'яттю мільйонів жертв нацизму, безневинно страчених у концентраційних таборах, вшановуємо тих, хто, витримавши неймовірні страждання, зумів вижити.

Жахливим злочином проти людства стало винищення гітлерівцями поневолених народів - масові розстріли на окупованих територіях, насильницьке вивезення до Рейху та планомірне вбивство дорослих і дітей на численних фабриках смерті. Серед них були й сотні тисяч наших земляків, закатованих тортурами і непосильною каторжною працею. Вічна їм пам'ять".

Президент підкреслив, що минуло понад сімдесят років відтоді, як закінчилося спустошливе воєнне протистояння - Друга світова війна. Наш святий обов'язок перед жертвами нацистських таборів і радянських гулагів, перед нинішнім та майбутніми поколіннями берегти мир, ніколи більше не допустити подібних катастроф і відродження тоталітаризму.

"Низько вклоняюся мужнім людям, які силою духу й вірою у торжество справедливості перемогли саму смерть. Щиро бажаю усім вам доброго здоров'я на довгі і щасливі роки та добробуту. Слава Україні!", - резюмував Порошенко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435842
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6a3dURVJTYUhSRE5EQk1abEYyU0hwU1ozUkRLekJaVEZGMmRFTTNNRnBpVW1kMFEzY3dXVVJSZFU1RE16Qk1lRGd3U2k5U1owNURNVEJNWmxGMVRrTXdNRXhZVVhaa1IwTT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору