EN|RU|UK
 Політика України
  2530  33

 РФ витрачає величезні гроші, створюючи "паралельні реальності". Потрібно посилювати протидію російській пропаганді в ЄС, - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє про необхідність посилення протидії російській пропаганді в країнах Європейського Союзу і Східного партнерства.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це він повідомив на спільній прес-конференції з главами МЗС Словаччини, Угорщини і Чеської Республіки сьогодні в Києві.

"Це щодо російської пропаганди і нетрадиційної війни проти всього простору ЄС. Тут, і це безумовно, моя позиція, - потрібно робити більше в плані того, як протистояти російській пропаганді, створенню фейковий новин", - зазначив Клімкін.

За його словами, Росія витрачає величезні гроші, створюючи "паралельні реальності".

"Одна з позицій, яку ми обговорювали, - це наша взаємодія з простором ЄС. Ми маємо Stratcom (Центр стратегічних комунікацій НАТО. - Ред.), і ми дуже добре з ним співпрацюємо", - зазначив міністр.

"Але справа в тому, як протистояти російській пропаганді. І це дуже важливо і для всього Східного партнерства, і ми обговоримо цю позицію завтра", - додав Клімкін.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n435877
VEhrdlVXMTBRemN3V21KUmRrNUROakJhWWxGMlV6aDJNRXd2VW1kT1F5c3dUQzlSYzA1RGVqQk1SRkYyWkVNd01FeENPREJLZWxGc09VTm9aazVEUlRCTVRGSm5Ua01yTUZsSVVYWjBSMDh3VEdRNE1FdEVVWFowUjBJd1dtSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору