EN|RU|UK
 Політика України
  1054  5

 На сьогоднішньому засіданні Кабмін виділить кошти родичам загиблих учасників АТО

Кабінет Міністрів на засіданні в середу також має намір виділити допомогу особам, які отримали інвалідність під час участі в антитерористичній операції.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Кабінету Міністрів, у сьогоднішньому порядку денному наявний розгляд проекту закону про внесення зміни до закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та проект указу Президента про присудження щорічної премії "Українська книжка року".

Також міністри мають намір затвердити порядок відшкодування особами витрат, пов'язаних з їх утриманням у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, і створить організаційний комітет з підготовки та проведення заходів у зв'язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Також, Кабмін має намір виділити кошти для надання одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції, і особам, які отримали інвалідність під час участі у зазначеній операції, і розподілити залишок коштів спеціального фонду державного бюджету для розвитку галузі енергетики.

Уряд на засіданні планує затвердити порядок встановлення та виплати надбавки тренерам штатної команди національних збірних команд з олімпійських видів спорту та порядок проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об'єктів будівництва.

Також Кабмін має намір виділити кошти для завершення будівництва інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави (яких саме, не вказано).

Крім того, в розділі "Різне" уряд розгляне проект Національної доповіді про реалізацію основ антикорупційної політики в 2016 році і звіт про результати розслідування обставин і причин аварії на шахті "Степова" компанії "Львіввугілля" у Львівській області.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n435984
VEhrNGRrdzVRek13VEVSU1oyUkhWekJNVkZGelRrTTVNRXd6VW1wNVJGSm5PVWRCTUZrdlVYUk9SMFJtVGtOaE1FeEVVWE5rUXpnd1dtSlJkbEU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору