EN|RU|UK
 Політика України
  4571  79

 Ракетно-космічна галузь є гордістю України, - Гройсман

Прем'єр міністр України Володимир Гройсман привітав працівників ракетно-космічної галузі України з професійним святом

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Вітаю Вас з Днем працівників ракетно-космічної галузі України! Ракетно-космічна галузь завжди була і є гордістю національної економіки, візитною карткою України як держави із фундаментальним досвідом у сфері високих технологій, забезпечення космічної діяльності та ракетобудування", - йдеться в привітанні Гройсмана.

Прем'єр наголосив на важливій роботу Національного космічного агентства України, а також працівників усіх підприємств галузі щодо збереження виробничого потенціалу протягом усіх років незалежності.

Також читайте: Турчинов привітав працівників ракетно-космічної галузі з професійним святом: "Україна впевнено стверджується на світовій арені як сучасна космічна та авіаційна держава"

Також Гройсман додав, що уряд усвідомлює проблему з недостатнім фінансуванням галузі, а тому нині ведеться активна робота із залучення іноземних інвестицій для перезавантаження виробничого потенціалу, реалізації науково-проектних напрямів.

"Ракетно-космічна галузь України має всі підстави для зміцнення своїх рейтингових позицій на міжнародних ринках. Підприємства мають високоякісні технології для ракетобудування та надання космічних послуг. Успішним підтвердженням цього є участь українських підприємств у розробленні та запуску міжнародного проекту "Морський старт", що закріпило у світі за Україною високу репутацію впливового гравця в сегменті ракетно-космічних розробок.

Маючи значний економічний та науково-технічний потенціал, галузь поряд з іншими секторами національної економіки потребує модернізації та комерціалізації. Науково-технічні виклики сьогодення вимагають від нас активної інтеграції в актуальні світові процеси, залучення інноваційних підходів у виробництво, удосконалення організаційно-управлінського механізму, створення проектно-орієнтованих виробничих моделей, пошуку перспективних глобальних ринків і потенційних інвесторів.

Читайте також: "Український космос без Росії - можливий", - керівник Держкосмосу Радченко

Переконаний, що головною окрасою підприємств галузі є висококваліфіковані працівники, завдяки яким долаються труднощі, реалізуються нові проекти, забезпечується виробничий процес.

Від імені Уряду бажаю всім працівникам ракетно-космічної галузі професійного зростання, економічного піднесення підприємств, нарощування науково-технічного та виробничого потенціалу. Міцного здоров'я, добробуту, мирного неба над нашими домівками!", - повідомив прем'єр-міністр УкраїниИсточник: https://ua.censor.net.ua/n435986
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhWMFF5c3dXVWhSZGs1REt6QlpSamd3VEM5U1owNUROREJNVEZKc2RFZERNRXhFVVhaa1F6a3dXVGs0TUVweVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору