EN|RU|UK
 Політика України
  7629  33
Матеріали за темою:

 НКРЕКП розробляла методику із запровадження абонплати за газ на виконання закону, прийнятого Радою, і погодила її з усіма урядовими організаціями, - Вовк

Глава НКРЕКП Дмитро Вовк заявляє про те, що не має впливу на розподіл газотранспортних мереж.

Про це він сказав, виступаючи у Верховній Раді, відповідаючи на питання нардепів про те, чому газорозподільні мережі досі перебувають під контролем олігархів, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"Питання власності не належить до повноважень комісії. Не Вовк видавав ці газорозподільні підприємства будь-кому. Навпаки, ми підтримали те, щоб вони були у власності держави. Управлялися державою. Ми розробляли відповідний проект закону, направляли його в уряд, а також народним депутатам. копія цих листів у мене в наявності. До прем'єра Гройсмана, до пана Домбровського, до пані Войціцької", - пояснив Вовк.

Відповідаючи на питання щодо того, чому глава НКРЕКП не порадився щодо запровадження абонплати на газ з урядом або парламентом, Вовк заявив: "Щодо обговорення з урядом. Комісія методику робила під виконання закону про ринок природного газу, за який проголосували 290 нардепів, погодила методику зі всіма урядовими організаціями до того, як був прийнятий закон про регулятор, і зареєструвала в Мін'юсті, що повністю підтверджує законність цієї методики".

У ході свого виступу Вовк заявив: "Хочу спростувати неправдиву інформацію, що це (абонплата за газ. - Ред.) якісь додаткові кошти. Це неправда. Ці кошти йдуть виключно на обслуговування газорозподільного і газотранспортного господарства України, яке належить державі, в якому працюють 75 тис. українців. Це не будівництво нового. Це обслуговування та утримання. Це не є додатковою платою. Це просто окрема плата. Вартість газу за рішенням уряду була зменшена. Враховуючи численні звернення, ми прислухалися і призупинили наше рішення (щодо абонплати за газ. - Ред.), скасували його, якщо юридично так можна сказати, щоб провести додаткові юридичні консультації для виконання закону, прийнятого народними депутатами, передбачити додатковий захист, щоб жоден споживач не отримав підвищення рахунки, а отримав лише позитивні зміни".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n436036
TUZsTVVYTk9SMEV3VEdwU2FFNURORWxPUXpJd1RISlJjM2s0ZGpCS1RGRjJkRU41TUV4dmRrdzVSME13VEVSU1owNUROREJaVkZGMVNIcFJiM1JEZHpCWlJGRjFUa2RGTUV4blp6Qk1NMUZ6UTBSUmN6bERkekJNWkRnd1NqTlJiWFJEWnpCS1dGRnRkRU5t
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору