EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  8046  11

 Найбільш прозорі міста України - Кропивницький, Київ та Івано-Франківськ, - дослідження Transparency International

Найбільш прозорими містами в Україні є Кропивницький, Київ, Івано-Франківськ, Миколаїв та Львів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це свідчать результати дослідження Transparency International Ukraine.

Згідно з даними пілотного аналізу прозорості та відкритості міст, Кропивницький отримав 54,9 бала зі 100, Київ - 54,45, а Івано-Франківськ - 54,3.

"У п'ятірку лідерів також увійшли Миколаїв і Львів з 50,1 і 48,1 бала відповідно", - йдеться в результатах дослідження.

Також читайте: Лідером у рейтингу найщасливіших країн світу стала Норвегія. Україна виявилася найменш щасливою в Європі. Інфографіка

Кропивницький, згідно з аналізом, став лідером у списку через доступність і структурованість інформації на офіційному сайті міськради, який є зручним для читачів.

Експерти проаналізували 25 обласних центрів, а також Маріуполь (Донецька обл.), Сєверодонецьк (Луганська обл.) і Білу Церкву (Київська обл.). Брали до уваги 91 показник, який характеризує 13 сфер і галузей, зокрема роботу місцевої влади, доступ та участь у закупівлях, дані про житлову політику, бюджет і угоди, соціальні послуги, кадрові питання, освіту.

"На сьогодні в Україні відбувається процес децентралізації. Дедалі більше фінансових ресурсів надходить у регіони. Якщо не збільшити рівень підзвітності локально, є великі ризики збільшення там корупції. Тому за допомогою громадської ініціативи ми сподіваємося збільшити прозорість міст", - зазначила керівник проекту "Розвиток прозорості в містах України" Катерина Цибенко.
Також читайте: Україна 131-ша з 176 країн у рейтингу сприйняття корупції Transparency International

У Transparency International Ukraine очікують, що результати цього дослідження стануть важливим інструментом для міських рад щодо їхньої більшої прозорості.Источник: https://ua.censor.net.ua/n436057
VEhrNGRrdzVRekF3VERkU1oyUkROekJhWWxGMFRrTXlNRXhZVVhaa1F6a3dXVGs0TUZsRVVYUmtRelV3V1V4UmRVNURPVEJNVGpoV1NFcG9ZbTVPZDFsWVNteGliVTQxU1VWc2RXUkhWbmxpYlVZd1lWYzVkVmxYZHowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору