EN|RU|UK
 Політика України
  33036  222

 Кабмін доручив Нацполіції і Нацгвардії взяти під охорону всі суди

Кабінет Міністрів доручив Національній поліції і Національній гвардії взяти під охорону всі приміщення судів.

Відповідний проект постанови було схвалено в ході засідання Кабміну в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Такий проект постанови був розроблений і схвалений урядовим комітетом 28 березня.

Згідно з ним, затверджено перелік судів, органів і установ системи правосуддя, охорона яких здійснюється підрозділами Національної поліції і Національної гвардії.

Зокрема, Нацгвардія забезпечує цілодобову охорону приміщення усіх судів, розташованих в обласних центрах.

Нацполіція забезпечує охорону всіх інших приміщень судів, зокрема, цілодобовою охороною забезпечуються всі суди, які перебувають у категорії підвищеної небезпеки з урахуванням справ, що розглядаються цими судами, а також їх територіальним розташуванням (зона проведення антитерористичної операції, прикордонні території та ін.).

Охороною тільки в денний час забезпечуються всі інші приміщення судів з умовою використання в цих судах сигналізації, що працює в нічний час.

Таким чином, під цілодобовою охороною Нацгвардії повинні перебувати 229 приміщень судів, інших органів і установ системи правосуддя; під цілодобовою охороною поліції повинні знаходитися 144 приміщень судів, інших органів і установ системи правосуддя.

Під охороною Нацполіції в денний час повинні перебувати 396 приміщень судів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n436073
VEhrNGRrdzVReXN3V1ZoUmRuUkhRVEJNTjFGMlpFTjNaazVIUWpCWlVGRjBTSHBSYlhSRGR6Qk1TRkYyVGtkWE1Fd3hPREJLTTFGelRrZEhNRXd2VVhaMFF6Y3dXbUpTYUhSSFZ6QlpPVGd3U2pOUmMwNUhSekJhWWxGMmRFTTVNRXhFVVhVNVIwMHdURE5SYzBORVVYTTVRM2t3VEVSU1owNURNREJhWWxKcWR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору