EN|RU|UK
 Політика України
  1754  25

 Залучення прямих іноземних інвестицій допоможе в боротьбі з корупцією краще, ніж створення численних антикорупційних органів, - Галасюк

Залучення прямих іноземних інвестицій допоможе в боротьбі з корупцією краще, ніж створення числених антикорупційних органів.

Про це під час організованого Національною інвестиційною радою при Президентові України та міжнародною дослідницькою компанією GFK Ukraine форуму "Чому прямі іноземні інвестиції важливі" заявив голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва, заступник лідера РПЛ з економічної політики Віктор Галасюк, інформує Цензор.НЕТ.

За словами нардепа, на нинішньому етапі розвитку прямі іноземні інвестиції відіграють для нашої країни унікальну роль. "З іноземними інвестиціями приходить новий рівень корпоративного управління та бізнес-етики. Іноземні інвестори мають вищий рівень свободи у порівнянні з українськими компаніями. Адже у випадку вимагання від них хабарів або інших незаконних дій - вони завжди мають можливість зробити "крок назад", викликавши великий резонанс у суспільстві та міжнародній інвестиційній спільноті", - пояснив парламентар. Галасюк також підкреслив, що залучення прямих іноземних інвестицій - це і механізм переходу від макрофінансової стабілізації до інвестиційного розвитку, і драйвер економічного зростання країни, і генератор нових робочих місць та бюджетних надходжень.

Крім того, голова Комітету відзначив важливість впровадження в Україні конкретних інструментів сприяння залученню інвестицій - як то: державно-приватне партнерство, енергосервісні контракти, експортно-кредитне агентство, індустріальні парки та інших.

Під час форуму обговорювалися актуальні особливості та тенденції впливу іноземного інвестування на економіку країни, добробут місцевих громад та рівень життя суспільства. Захід проходив за участі представників Національної інвестиційної ради, Кабінету Міністрів, народних депутатів, керівництва Кока-Кола в Україні та провідних бізнес-асоціацій.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n436087
VEhrdlVXczVRM2N3VEhaUmMwNUhRakJaTjFGMWFUaDJNRXh5VVhaMFIwRXdXVkJSZGpsSFJ6QmFZbEpxZHowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору