EN|RU|UK
 Політика України
  7568  14

 Порошенко схвалив право переселенців оплачувати комунальні послуги за тарифами для населення

Президент Петро Порошенко підписав закон, який гарантує внутрішньо переміщеним особам право на оплату комунальних послуг за тарифами, встановленими для населення.

Про це йдеться на сторінці відповідного законопроекту на сайті Верховної Ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Відповідно до закону, внутрішньо переміщена особа має право на оплату вартості комунальних послуг, електричної та теплової енергії, природного газу в місцях компактного поселення внутрішньо переміщених осіб (гуртожитки, оздоровчі табори, будинки відпочинку, санаторії, пансіонати, готелі) за відповідними тарифами, встановленими на такі послуги і товари для населення.

Держава гарантує таке право для зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб.

Структурні підрозділи місцевих державних адміністрацій з питань соціального захисту зобов'язані будуть подавати власникам майна, яке використовується для компактного поселення переселенців, довідки про кількість зареєстрованих за місцезнаходженням такого майна осіб.

Власники місць проживання переселенців зобов'язані будуть забезпечити установку засобів обліку спожитих комунальних послуг переселенцями.

Постачальникам комунальних послуг у місця проживання переселенців забороняється застосовувати інші, ніж для населення, тарифи за договорами, укладеними з власниками місць проживання.

Крім того, власники не мають права стягувати з переселенців компенсацію вартості комунальних послуг, яка не відповідає вартості відповідних тарифів для населення.

Також прописується, що адресою фактичного проживання внутрішньо переміщеного особи може бути адреса відповідного місця компактного поселення таких осіб.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n436336
TUZsTVVYTk9SMEV3VEdwU2FFNURORWxPUXpJd1RISlJjek42VVhOa1IxY3dUR0pSZEdSRE9UQlpZbEpzYVVSUmRIbEVVWFYwUjBFd1RHcFJkazVIUkVsT1IwTXdURUZuTUV4VVVYWjBRemt3VEVoUmMwNUhRakJaVFhaTU9VTm1NRXczVW1kT1F5c3dXV3BSZEdSRE9UQk1jbEYyYm5wUmRqbERNVEJaUkZGMFpFZENNRXhZVVhVNVF6RXdURE5TYUhSSFYweDVMMUZ6WkVkWE1FeGlVWFJrUXprd1dXSlNiRzU2VW1kMFEzY3dXVVJSZFU1SFJUQk1hRGd3VEhKUmRuUkRPREJaVUZGMlpFTjNNRXgyVW1wT1F6a3dXbGxuTUV3dlVYWjBSMEl3VEhaU1p6bERlakJNYURnd1NuSlNaMDVETkRCTWVEZ3dTbFJSZG5SRE9UQk1TRkZ6VGtkQw==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору