EN|RU|UK
 Політика України
  6887  30

 В Україні набув чинності закон про ратифікацію угоди про ЗВТ із Канадою

Цю угоду підписано 11 липня 2016 року під час візиту в Україну прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

В Україні набирає чинності закон про ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Канадою, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна". Закон був опублікований в офіційному виданні "Голос України" 5 квітня.

Ця угода була підписана 11 липня 2016 року під час візиту в Україну прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

Згідно з документом угода набуде чинності в перший день другого місяця після одержання останньою зі сторін повідомлення про завершення виконання процедур, необхідних для її вступу в дію.

Як повідомляли в АП, після підписання Президентом України цього закону, з моменту набуття чинності угоди, Канада відкриє для українських експортерів 98% свого ринку товарів, які є предметом двосторонньої торгівлі. Зважаючи на різний рівень економічного і соціального розвитку України та Канади, сторони застосовуватимуть принцип асиметричності тарифних зобов'язань, що дозволить Україні адаптувати торгівлю з цією країною в умовах вільної торгівлі.


У документі є низка норм і зобов'язань, що стосуються нетарифних заходів, які сприятимуть тому, що доступ до ринків не обмежуватиметься невиправданими бар'єрами в торгівлі.

Як повідомляли в Кабміні, прогнозується, що впровадження угоди призведе до незначних втрат доходів бюджету України, зокрема від скасування ввізних мит приблизно на 1,2 млн доларів у перший рік дії угоди. Водночас очікується, що в середньостроковій перспективі недонадходження будуть компенсовані за рахунок ПДВ, а також збільшення припливу прямих іноземних інвестицій.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n436409
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJNTVRnd1dVeFJkblJIUVRCTVVGSnNkRU41TUV4MlVtb3plbEZ0ZEVOM01Fd3pVWE5PUXpBd1RFRTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору