EN|RU|UK
 Політика України
  9937  175

 На розбалансування України зсередини Росія витрачає не менше коштів ніж на війну, - Парубій

На розбалансування політичної ситуації в Україні Російською Федерацією витрачаються не менші кошти ніж на війну на Донбасі.

Як передає Цензор.НЕТ, про це спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив в інтерв'ю Укрінформу.

На питання про те, чи зміцнили б демократію в Україні закони про імпічмент і про референдум, глава парламенту відповів: "Я хочу нагадати, що ми, крім розвитку народовладдя, ведемо ще війну з російським агресором. Я ніколи б про це не забував під час прийняття будь-яких рішень. І працюючи, зокрема, в РНБО, я вивчав методи і способи, якими діє Російська Федерація і її спецслужби проти нас", - заявив він.

За словами Парубія, одним із методів, на які витрачається (Російською Федерацією. - Ред.) не менше коштів ніж на війну, є метод розбалансування зсередини.


"Конфлікт у середині влади, конфлікт між владою і суспільством і розбалансування всієї державної системи. Я казав публічно деяким головам фракцій, що в той час, коли Україна веде війну проти агресора, проводити атаки, піднімати питання імпічменту Президента України, який одночасно є головнокомандувачем Української армії, непродуктивно, неефективно і небезпечно для країни. Ми мали багато часу до того і матимемо час для цього під час нашого мирного життя", - вважає спікер.

Він також підкреслив, що наразі є неприпустимим ставити під сумнів інститут Президента: "Повторюю, Президент України є одночасно і головнокомандувачем, який відповідає за сектор безпеки і оборони всієї країни. Незалежно від прізвища керівника інституту влади неприпустимо робити підкопи, ставити під сумнів цей інститут влади, особливо в такий важкий для країни період. Я думаю, це не входить у першочергові завдання, які стоять перед нашою країною".

Читайте також: "За рік ми зробили парламент повністю відкритим", - спікер Парубій
Источник: https://ua.censor.net.ua/n436432
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYmpsRGR6QlpSRkpuT1VONE1GcGlVWFZUT0hZd1RDOVJkblJETnpCYVlsSm5kRU0wTUV4eVVYTkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору