1610  5

Світоліна вийшла у фінал тенісного турніру в Стамбулі

Українка не залишила шансів кривдниці Даяни Ястремської Яні Чепеловій.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Х-спорт.

Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася у фінал грунтового турніру категорії WTA International в Стамбулі, в півфіналі впевнено обігравши кривдницю нашої Даяни Ястремської в чвертьфіналі 97-у ракетку світу словачку Яну Чепелову з рахунком 6: 2, 6: 3.

За час матчу, який тривав 1 годину 14 хвилин, Світоліна зробила три ейси, допустила дві подвійні помилки і реалізувала шість з 11 брейк-поінтів. Чепелова в звітному поєдинку один раз подала навиліт, чотири рази помилилася при введенні м'яча в гру і двічі взяла подачу українки.

Зазначимо, що в фіналі турніру в Стамбулі Світоліна зіграє проти переможниці протистояння між румункою Іриною-Камелією Бегу і бельгійкою Елізе Мертенс, яка, до речі, по ходу турніру вибила українку Катерину Козлову.

Відзначимо, що цей фінал стане вже третім для Світоліної в поточному сезоні. У 2017 році українка перемагала на турнірах в Тайбеї й Дубаї.

Нагадаємо, що після перемоги над Сораною Кирстя в чвертьфіналі в Стамбулі українка зазначила, що має намір на цьому турнірі взяти титул.