EN|RU|UK
 Політика України, Здоров'я
  10957  18

 Порошенко підписав закон про автономізацію закладів охорони здоров'я

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров'я".

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров'я" (№ 2002-VІІІ), ухвалений Верховною Радою 6 квітня цього року, передбачає впровадження заходів із реформування системи охорони здоров'я України задля створення мережі державних та комунальних медичних закладів з достатнім рівнем самостійності для ефективного та своєчасного медичного забезпечення населення, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу АП.

Згідно із текстом документа заклади охорони здоров'я отримали можливість здобуття фінансової та управлінської автономії для забезпечення фінансових, матеріально-технічних ресурсів системи охорони здоров'я. При цьому, у відповідності до ст. 49 Конституції України, існуюча мережа державних та комунальних закладів охорони здоров'я не буде скорочена, ці установи залишаться у державній та комунальній власності та не підлягатимуть приватизації. Документом також встановлено спрощений порядок реорганізації закладів охорони здоров'я - державних та комунальних установ - у казенні підприємства та комунальні некомерційні підприємства; уточнено існуючу гарантію, що кошти, не використані закладом охорони здоров'я (крім державних та комунальних установ) у поточному році, не будуть вилучатись та можуть бути використані на фінансування діяльності закладу (зокрема, на оновлення матеріально-технічної бази); урегульовано окремі питання, пов'язані з договорами про медичне обслуговування населення, які будуть укладатись відповідно до спеціального порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Також читайте: Замість системи охорони здоров'я в Україні існує система охорони хабарів, - Супрун

Цей закон набуває чинності з дня, наступного за днем опублікування, та вводиться в дію через шість місяців з дня набрання чинності цим Законом.Источник: https://ua.censor.net.ua/n438619
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEzY3dURXhTWjNSREt6Qk1NMUYyZEVNNE1GcGlVbW96ZWxGMU9VZFhNRXh5VVhOT1IwRXdURE5TYWpONlVYWjBSMFl3VERkU1owNURLekJNTTFGelEwUlJkRGxETURCTU4xSm5Ua01yTUV4SmJqQlpPVGd3VEhwUmRHUkRNREJNYWxKb2RFTTBNRXd6VVhOSWVsSm9Ua2RYTUV3elVYTk9Remt3V1VoU1p6bERlVEJNUkZGMlpFTTVNRms1T0RCWlJGRjBaRWRGTUV3M1VtZE9Remd3VEdjOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору