EN|RU|UK
 Політика України
  9906  53

 Всесвітній банк виділив Україні $150 млн

банк всемирный

Кошти підуть на підтримку експортно-орієнтованих малих і середніх підприємств.

Рада виконавчих директорів Світового банку 2 травня затвердила виділення Україні кредиту в розмірі 150 млн доларів. Кошти підуть на проект із довгострокового фінансування експортно-орієнтованих малих і середніх підприємств, передає Цензор.НЕТ із посиланням на lb.ua.

"Доступ до довгострокового фінансування для малих і середніх підприємств допоможе країні збільшити експорт і буде сприяти економічному зростанню в Україні", - йдеться в повідомленні Світового банку.


Реалізовувати проект буде "Укрексімбанк" шляхом надання субкредитів банкам-учасникам, які, своєю чергою, виділятимуть фінансування малим і середнім підприємствам. Їх відберуть з огляду на фінансовий стан і здатністі до розвитку здорової експортної моделі бізнесу.

Нагадаємо, що Всесвітній банк разом із Міжнародним валютним фондом і Європейським банком реконструкції і розвитку - ключовий донор України.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n438690
VEhrNGRrdzVRell3V1VSUmRHUkRNREJNYWxKbmJucFJiMlJEZVRCYVlsSm5kRU1yTUV4TVVYVk9RelZKVGtONE1FeEVVWFprUXpabVRrTnFNRXh5VW1kT1F6RXdUSEpTWjJSSFZ6Qk1lbEZ6WkVOM01Fd3pVWFZuUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору