EN|RU|UK
 Політика України
  45285  285

 Організатори Євробачення допустили введення санкцій проти РФ і України через порушення статуту

В EBU є такі санкції, як штраф, позбавлення спонсорської підтримки або відсторонення від виступів на 3 роки.

У Європейській мовній спілці (EBU) допустили введення санкцій проти Росії та України через порушення статуту конкурсу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна. Про це сказав голова оргкомітету Євробачення Франк-Дітер Фрайлінг, пише Heute.

Фрайлінг пояснив, що Україна взяла на себе зобов'язання забезпечити виступи всіх конкурсантів у Києві, але вона не зробила цього щодо Росією. Він пояснив: "З української точки зору юридична ситуація зрозуміла, але з точки зору EBU це як і раніше є порушенням статуту". За порушення статуту передбачено санкції.

Що стосується Росії, представники її делегації не були на обов'язкових зустрічах на початку року, і це ще одне порушення статуту.


Референтна група обговорить питання як України, так і Росії на зустрічі наступного тижня. Офіційне повідомлення буде зроблено вже після проведення Євробачення, 12 червня.

Фрайлінг не уточнив, які саме санкції можуть загрожувати двом країнам, але перерахував доступні варіанти. "Наші статути містять багато видів санкцій: від штрафу до відкликання спонсорського фінансування, до відсторонення від участі в конкурсі на термін до трьох років", - сказав він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n438814
VEhrNGRrdzVSMEl3VEVSUmRtUkROakJaWWxKc2RFZFlaazVIU1RCWlRGSm5Ua04zTUZsVVVYVkllbEZvVGtONU1GbEVVWFowUTNnd1RFUlNhRGxETVRCTU0xRjJaRWRR
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору