EN|RU|UK
 Суспільство
  8200  25

 МОЗ ініціює введення нових правил застосування примусових заходів у психіатричних клініках

Міністерство охорони здоров'я України ініціює введення нових правил застосування примусових заходів медичного характеру в спеціальних установах із надання психіатричної допомоги.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, відповідний проект наказу оприлюднено на сайті відомства для громадського обговорення.

Документ визначає організаційні та правові засади застосування примусових заходів медичного характеру, виходячи з прав і гідності людини.

У пояснювальній записці до правил зазначено, що в моделі застосування цих заходів, яка нині діє в Україні, є систематичні порушення прав людини під час застосування заходів медичного характеру.


У документі прописано правила госпіталізації пацієнтів, які вчинили суспільно-небезпечні діяння в установи з надання психіатричної допомоги, правила перебування пацієнтів у таких установах, їхні права й обов'язки, умови і процедура продовження, зміни або припинення застосування примусових заходів.

Як повідомляли, МОЗ розробило проект розпорядження Кабінету міністрів про затвердження концепції загальнонаціональної програми охорони психічного здоров'я в Україні.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n438830
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmMwNURlVEJNUVdjd1RIWlNhblJETURCTWFsRjJaRU0wWms1REx6QlpSRkZ6VGtONU1FeHFVWFU1UTNkbVRrTXZNRmxJVVhWT1IwWXdXbUpSYzA1SFF6QlpSRkpzZEVkUVprNURZekJhWWxGMlpFTXpNRXhVVVhaMFIwRXdURGRSYzJsbVVtcDNQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору