EN|RU|UK
 Суспільство
  6931  17

 Завтра в Києві Олексій Горбунов виступить із виставою "Чорна шкатулка"

Народний артист України Олексій Горбунов і група "Грусть пилота" виступлять у Києві з виставою "Чорна шкатулка".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

5 травня в концертному клубі Bel Etage (Шота Руставелі, 16-а) о 19:00 Горбунов і його група "Грусть пилота" представлять виставу "Чорна шкатулка" за мотивами твору Людвіка Ашкеназі. Режисер-постановник вистави - заслужений артист України Юрій Одинокий.

Завтра в Києві Олексій Горбунов виступить із виставою Чорна шкатулка 01

Музичний спектакль "Чорна шкатулка" - це маленькі розповіді про кохання, про війну, про жінку, про дітей і про надію. Темний кабінет, з якого в оточенні музикантів Олексій Горбунов мінімально змінюючи зовнішній вигляд, перевтілюється в персонажів різних поколінь, різних вікових груп і навіть статей. І в такій камерній атмосфері звучать вірші Геннадія Шпалікова, вірші сучасного українського поета Олександра Кабанова й історії чеського письменника Людвіка Ашкеназі.


Монологи супроводжуються музичним наповненням. Глядач потрапляє у світ персонажів Олексія Горбунова і режисера Юрія Одинокого. Звучать пісні Висоцького, Бернеса, Окуджави, Утьосова, Вертинського - це музика, яка торкається струн душі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n438838
VEhrdlVXczVReXN3V1VSUmMyUkhSREJNTTFGMmRFTjVTVTVEWlRCTWRsRjBaRU0yTUZsSVVteDBRelZNZVM5UmRYUkhSREJNZGxKcVRrZERNRmxRVW1kT1EzZG1Ua2RDTUZsUVVtZGtReTh3V21KUmRUbEhUVEJaU0ZKbmRFTjVNRXcxT0RCWlNGRjJPVU14TUV4eVVtZDBRM2N3VEhKUmRUbEhUUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору