EN|RU|UK
 За кордоном
  9298  44

 Права людини не завжди визначатимуть зовнішню політику США, - Тіллерсон

Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Сполучені Штати не завжди можуть дозволити собі співпрацювати тільки з тими країнами, яким близькі базові цінності США, зокрема, в сфері прав людини.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це повідомляє агентство Associated Press.

За словами Тіллерсона, за останні два десятиліття Вашингтон "втратив контроль над тим, чи діє НАТО після холодної війни на користь інтересів США".

"Якщо ми будемо докладати зусиль у сфері національної безпеки для того, щоб хтось прийняв наші цінності, ми, ймовірно, не зможемо досягти наших цілей ... Це дійсно створює перешкоди для нашої здатності просувати наші інтереси в сфері національної безпеки, наші економічні інтереси", - зазначив Тіллерсон.


Держсекретар додав, що США не відмовляться від основних цінностей. У деяких випадках, за словами Тіллерсона, США повинні і будуть вимагати від інших країн дотримуватися прав людини, якщо вони хочуть співпрацювати зі США. В інших випадках США продовжуватимуть відстоювати свої цінності без того, щоб використовувати їх як важелі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n438843
VEhrdlVXOTBSMWN3VEhaUmRUbERNVEJaUkZKblpFTXJNRXd3ZGt3NVF5OHdXVVJSYzA1RGVUQk1RV2N3VEhaU2FuUkRNREJNYWxGMlpFTTBaazVEVlRCTVdGSm5Ua015TUV4VVVYUmtReTh3VEVSU1owNUhRekJNUkZGMlRrTXhNRXd6VW1kcFJGRnZaRU52TUVwQlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору