EN|RU|UK
 Політика України
  3849  69
Матеріали за темою:

 Євробачення-2017: Створено резерв життєво важливих ліків, швидку можна буде викликати чотирма іноземними мовами, - КМДА

Столичні медики готові надавати висококваліфіковану допомогу під час проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

За словами заступника голови КМДА Миколи Поворозника, під час проведення Євробачення буде організовано роботу медичних пунктів, чергування лікарсько-сестринських бригад, медичних патрулів, бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, медичних волонтерів і т.д. для кращого забезпечення жителів і гостей столиці якісною медичною допомогою.

"Заклади охорони здоров'я, що надають стаціонарну медичну допомогу, працюватимуть відповідно до графіка чергувань - цілодобово. Додатково організовано проведення консультацій, консиліумів, створено резерв життєво необхідних лікарських засобів і виробів медичного призначення", - повідомив Микола Поворозник.

Також читайте: Євробачення-2017: організатори просять власників квитків приходити на шоу за 2-3 години до початку

За інформацією профільного Департаменту, бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги в разі необхідності можна викликати цілодобово за телефоном 103. Прийом та опрацювання викликів здійснюватиметься в режимі реального часу від операторів стаціонарного та мобільного зв'язку, ліній безпосереднього зв'язку з аварійно-рятувальними службами міста. Додатково створено 4 робочих місця для операторів зі знанням англійської, німецької, французької та іспанської мов.

"Під час заходів у Києві вдень працюватимуть 184 бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги, а з 21:00 до 07:00 - 125 бригад. Лікарі "швидких" відпрацьовують виклики на автомобілях типу В і С, що відповідає міжнародним стандартам. На автомобілях встановленні відеореєстратори та GPS-навігатори для забезпечення прибуття бригад на місце в найкоротший термін", - наголосив заступник голови КМДА.

Він додав, що в столиці цілодобово працюють пункти невідкладної медичної допомоги: 29 - для дорослих, 19 - для дітей, а також 12 травматологічних пунктів для дорослих і 2 - дитячих. Спеціалізовану невідкладну медичну допомогу можна отримати в двох отоларингологічних, у двох офтальмологічних та двох стоматологічних кабінетах.

У Департаменті охорони здоров'я повідомляють, що за довідками про номери телефонів і місцезнаходження травматологічних і пунктів невідкладної медичної допомоги можна звертатися цілодобово за телефонами: 103, 1503, 1583.

Також у столиці працює консультативно-інформаційна служба "Здоров'я". Так, зателефонувавши за телефоном 1583 можна цілодобово та безкоштовно отримати пораду лікаря.

Також читайте: 39 із 41 делегації учасників Євробачення вже прибули в Київ

Сьогодні озроблено план взаємодії із аварійно-рятувальними службами міста на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. Кількість, режим роботи, дислокація медичних пунктів, лікарсько-сестринських бригад, бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, медичних патрулів, медичних волонтерів узгоджено з організаторами заходів.

"Впевнений, свято музики пройде у нашому рідному місті без неприємних ексцесів. Столичні медики готові до надання допомоги всім, хто її потребуватиме, вчасно та в повному обсязі", - запевнив Микола Поворозник.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n438866
TUZwVVVYTjBSMEV3VERkUmMyUkRkekJaWmxGMFpFTTVNRXd6VW1wNU9IWXdXV3BSYzNSRE5EQk1WRkYxZEVOM1RIa3ZVWFpPUXpFd1RGUlJkVTVIUnpCTWFsRjJaRU4zWms1RFJUQk1URkpuVGtNck1FeElVWE5PUjBnd1RGaFJkbVJET1RCWk9UZ3dTbkpSYms1RFZUQktRVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору