EN|RU|UK
 Політика України
  4773  29
Матеріали за темою:

 На базі факультету Харківського політеху може бути створений інститут підготовки офіцерів танкових підрозділів, - Полторак

Сьогодні, 5 травня, міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відвідав факультет військової підготовки Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" і перевірив стан матеріально-технічної та навчальної бази навчального закладу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Глава оборонного відомства оглянув навчальні корпуси факультету, лабораторії для курсантів, а також ознайомився з новітніми засобами навчання: класами, які обладнані спеціальними тренажерами вітчизняного виробництва, відвідав нещодавно відбудовані ангари з технікою для підготовки фахівців із РХБ захисту.

"Я був приємно здивований після огляду матеріально-технічної бази факультету. Лише за останній рік тут справді багато зроблено нового, і це дуже позитивно. Сьогодні танкові підрозділи відіграють важливу роль в обороноздатності нашої країни. І сьогодні я проведу нараду, в якій візьмуть участь керівники провідних харківських вузів. Ми повинні спільно ухвалити рішення щодо створення інституту на базі факультету. Упевнений, що ця ідея знайде підтримку", - підкреслив Полторак.


"Харків є давньою столицею танкобудування, тут є повноцінна матеріально-технічна база для підготовки офіцерів. Зараз нам потрібні патріотичні та мотивовані бійці, високопрофесійні екіпажі бойових машин", - зазначив під час спілкування з представниками ЗМІ Степан Полторак.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n438934
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTm1NRXczVVhVNVIwTXdURGRTWjA1RGR6Qk1iM1pNT1VNck1FeG1VWE5rUjBFd1REZFNiRTVET1RCTU0xSnFNM3BTWjNSRGR6Qk1NMUYxYm5wUmMzUkRPVEJNWkRnd1NucFNiSFJET1RCTU4xRnpaRU1yTUZsRVVYWjBRemt3VEdnNE1FdFlVWE5PUjBFd1RISlNiSFJEZVE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору