EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  4255  56

 Єврокомісія виступає за скасування в Україні обов'язкового декларування для громадських організацій

Європейська Комісія розраховує, що українська влада продовжить активну боротьбу з корупцією, проте скасує одне з положень антикорупційного законодавства, яке зобов'язує представників громадських організацій та їхніх підрядників декларувати власні доходи.

Про це в прес-службі Єврокомісії повідомили у відповіді на запит DW, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що Брюссель уже порушував у контактах із Києвом це питання і продовжує це робити. Єврокомісія закликала "невідкладно" переглянути законодавчу норму про декларування доходів представниками неурядових організацій. "Від будь-якого заходу, який ставатиме на заваді суттєвій ролі громадянського суспільства, слід утриматися", - йдеться у відповіді.


У Єврокомісії наголосили, що саме громадські організації мали першочергове значення в боротьбі з корупцією в Україні, тоді як е-декларації для них стали "кроком назад".

Раніше, у п'ятницю, було оприлюднено лист від 4 травня за підписом 20 євродепутатів із неформальної групи "Друзі України", в якому йдеться, зокрема, про ці поправки до закону про е-декларування. Євродепутати висловили свою стурбованість тим, що тепер закон, який мав слугувати суспільному контролю над політиками і чиновниками, може стати засобом тиску на представників неурядових організацій.

Читайте також: Проект "Декларації" запустив функцію відстеження тендерних перемог фірм, пов'язаних із чиновниками
Источник: https://ua.censor.net.ua/n438962
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
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору