EN|RU|UK
 За кордоном
  7834  35
Матеріали за темою:

 За перший місяць дії безвізу у в'їзді в ЄС відмовили лише 26 громадянам Грузії

За місяць після введення безвізового режиму між ЄС і Грузією у в'їзді до Європейського союзу відмовили лише 26 із 11,7 тис. грузинів.

Відповідні дані повідомила голова парламентського комітету з євроінтеграції Тамар Хулордава, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Еспрессо.TV.

За її словами, з 28 березня по 27 квітня безвізовими поїздками в ЄС скористалися 11 700 громадян Грузії, і лише 26 особам було відмовлено у в'їзді.

"З великим задоволенням я дізналася, що у в'їзді відмовляли з об'єктивних обставин", - сказала Хулордава. Так, відмовляли лише тим, хто не мав біометричного паспорта або ж не міг обґрунтувати мету свого візиту.

За словами депутата, статистика першого місяця "дуже хороша", однак є необхідність подальшого інформування громадян про правила безвізу.

Як відомо, при безвізовому режимі прикордонник має право запитувати про мету візиту і може відмовити у в'їзді за відсутності підтверджуючих документів; також прикордонник може відмовити у в'їзді і за наявності візи.

До початку дії безвізу в Грузії був украй високий рівень відмов у шенгенських візах - понад 12% за 2016 рік.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 11 червня безвіз має набути чинності. Доручаю Державній прикордонній службі забезпечити сервіс і відсутність черг на кордоні, - Порошенко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n439022
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1T0haTU9VTjVNRnBpVVhST1F6Z3dURGRSYzNSRGQyWk9RM2d3VEZoUmREbERlVEJhWWxGME9VTXJNRXhNVVhWT1F6VkpUa2RCTUV4WVVYUjBRelF3VEhnNE1FbFVVWE4wUjBFd1REZFNaMlJES3pCWk4xRjBNM3BSYXpsSFFUQlpVRkYwT1VkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору