EN|RU|UK
 Суспільство, Технології
  14953  81

 Сьогодні набуває чинності закон про запровадження електронного квитка в міському пасажирському транспорті

Сьогодні набуває чинності закон про запровадження електронного квитка в міському пасажирському транспорті.

Як інформує Цензор.НЕТ, закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті" був прийнятий 17 січня і направлений на врегулювання питання щодо можливості впровадження світового досвіду використання сучасних ефективних електронних автоматизованих методів обліку пасажироперевезень у міському пасажирському транспорті.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": У Львові стартував проект впровадження електронного квитка. ВІДЕО

Очікується, що впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду забезпечить багато економічних переваг.

Зокрема, на думку розробників закону, електронний облік пасажиропотоку на маршрутах громадського транспорту дозволить оцінити реальний оборот коштів, а відповідно - оцінити обґрунтованість тарифів на перевезення і можливості оновлення автопарку перевізника.

Крім того, система забезпечить можливість зручної, швидкої оплати і контролю проїзду, а також скоротиться час затримки громадського транспорту на зупинках. Це також дозволить впроваджувати різні гнучкі тарифні системи.

Документом встановлено і обов'язкове забезпечення пільгових категорій населення, де введена автоматизована система, відповідними електронними квитками.

Закон надає повноваження органам місцевого самоврядування впроваджувати автоматизовані системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті незалежно від форм власності й самостійно визначати порядок їх функціонування, а також затверджувати правила користування міським пасажирським транспортом.

Також читайте: Запровадження електронного квитка: в Дніпрі картка запрацює восени і буде коштувати 70-100 грн


Источник: https://ua.censor.net.ua/n439049
VEhrNGRrdzVReXN3VEM5UmRUbERkekJaVEZGelNIcFNaM1JIUVRCTVJGRjJaRWRDTUV3dlVYWjBSMEV3V1VvNE1FeFlVWFU1UXpFd1RISlNaM1JIUVRCTU4xRjJaRU01TUZwWlp6Qk1jbEZ6ZEVNME1GbE1VWFYwUXpRPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору