EN|RU|UK
 Технології
  37547  74

 Український стартап киян Grammarly залучив $ 110 млн інвестицій

grammarly

Український стартап Grammarly залучив $ 110 млн інвестицій. Провідним інвестором у рамках раунду став фонд General Catalyst, в раунді також взяли участь IVP і Spark Capital.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на AIN.UA.

Залучені кошти представники стартапу планують направити на прискорення зростання компанії.

Примітно, що це перша інвестиція в стартап. До цього онлайн-сервіс Grammarly не залучав сторонніх коштів. "Ми вибрали групу інвесторів, що мають успішний досвід роботи у сфері створення провідних високотехнологічних компаній, а також інтернет-компаній, орієнтованих на кінцевих споживачів. Досвід і ресурси інвесторів сприятимуть прискоренню зростання компанії в найближчому майбутньому", - кажуть у Grammarly.

Grammarly став першим українським стартапом, заснованим в Києві, який залучив понад сотні мільйонів доларів у рамках публічного раунду. Нагадаємо, Grammarly - інтелектуальний онлайн-сервіс перевірки граматики, заснований на технологіях штучного інтелекту. Додаток підвищує якість письмового спілкування, враховуючи індивідуальний стиль користувача і його комунікативні цілі, пропонуючи виправлення, які роблять текст граматично, стилістично і структурно правильним.


Продукт орієнтований на найширшу групу користувачів. Він допомагає їм як в особистому, так і професійному житті: в листуванні, спілкуванні в соціальних мережах, складанні резюме, заповненні анкет на сайтах знайомств. Продукт корисний фахівцям із маркетингу та продажу, на виробництві, для підтримки клієнтів, в освіті.

Grammarly інтегрується з основними платформами, зокрема у вигляді розширення для браузерів і десктопних програм. Загалом доступно три браузерних розширення (Firefox, Chrome, Safari), два десктопних додатки (Mac, Windows), додаток для Office і веб-редактор, який досить кастомний для трьох браузерів. Розширення Grammarly в Chrome Web Store є одним із найпопулярніших і налічує понад 10 млн активних користувачів.

Стартап заснували кияни Олексій Шевченко, Максим Литвин і Дмитро Лідер в 2009 році. Перша версія продукту була створена в Києві. Наразі команда Grammarly становить понад 100 осіб, а кількість щоденних активних користувачів - 6,9 млн. За даними представників компанії, тільки в квітні поточного року Grammarly запропонував понад 14 млрд удосконалень до текстів. Штаб-квартира Grammarly розташована в Сан-Франциско, нещодавно компанія відкрила свій третій офіс у Нью-Йорку.


До 2015 року сервіс був доступний за передплатою, а в 2015-му перейшов на модель freemium, після чого, за слова засновників компанії, кількість користувачів Grammarly стала зростати експоненціально. "Коли ми були платним продуктом, у нас не було такої великої кількості користувачів, а зараз мільйони людей у ​​всіх цих продуктах знаходять баги. Це добре стимулює, і стало зрозуміло, що нам ще більше потрібно вкладати в інтерфейси і масштабування платформи", - розповідав один із співзасновників сервісу Grammarly Олексій Шевченко.

Нагадаємо, клієнтами Grammarly також є Cisco, Boeing і провідні вузи США.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n439211
VEhrNGRrdzVSME13VEZoU2FHUkRPVEJNTjFGMU9VTXJNRXhRVW14MFIxaG1Ua2RDTUZsTVVYTk9SMEV3V1V4UmMwNURMdz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору