EN|RU|UK
 За кордоном
  79892  225

 Путін збрехав, виступаючи на Красній площі. СРСР був таким же агресором, як і Німеччина, - російський журналіст

Сьогодні, виступаючи на Красній площі в Москві під час параду президент РФ В.В. Путін збрехав, навмисно не згадавши про антигітлерівську коаліцію, яка існувала до моменту нападу Німеччини на СРСР, і присвоївши всі лаври перемоги у Другій світовій війні Радянському Союзу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це у своєму блозі пише відомий російський письменник і журналіст Андрій Мальгін.

"Сьогодні на Красній площі виступив В.В. Путін. Він повідомив, що "свободу Європи та довгоочікуваний мир на планеті відвоювали саме наші батьки, діди і прадіди". Жодного слова про антигітлерівську коаліцію він не сказав. Радянський Союз все зробив сам", - пише журналіст і цитує уривок із промови Путіна.

"Цій жахливій трагедії не вдалося запобігти насамперед через потурання злочинній ідеології расової переваги, через роз'єднаність провідних країн світу. Це дозволило нацистам залишити за собою право вирішувати долю інших народів, розв'язати найжорстокішу, криваву війну, поневолити, поставити на службу своїм смертоносним цілям майже всі європейські країни".


"Путін чудово знає, що бреше. На час нападу Німеччини на Радянський Союз антигітлерівська коаліція існувала. До неї входили Польща, Великобританія, Канада, Індія, Південно-Африканський Союз, Австралія, Франція (вони вступили у війну у вересні 1939 року), в 1940 році до неї офіційно приєдналися уряди Данії, Норвегії, Бельгії, Нідерландів, Люксембургу, Греції, Югославії та Ефіопії. Що робив у цей час Радянський Союз? "Потурав"? Гірше: в 1939-1941 роках СРСР і Німеччина завойовували Європу паралельно і узгоджено", - зазначає Мальгін.


Він нагадує, що Друга світова війна була розв'язана гітлерівською Німеччиною і сталінським СРСР у вересні 1939 року, коли ці дві держави, згідно з попередньо підписаним протоколом, із двох боків напали на Польщу і розділили її.

"Подальша участь СРСР у Другій світовій війні полягала в нападі на Фінляндію і анексії частини її території. Німеччина так само вторглася в Данію і в Норвегію. Потім німецька армія захопила Бельгію, Голландію та Францію, а СРСР увів війська в Латвію, Литву й Естонію і під дулами радянської зброї провів там безальтернативні "вибори", унаслідок яких приєднав ці території до себе. У дні, коли Гітлер завершував окупацію Франції, Сталін увів війська до Румунії, після чого забрав собі Бессарабію та Північну Буковину. І якщо вересневе приєднання Західної України і Західної Білорусі хтось ще міг вважати приватним епізодом двосторонніх відносин між СРСР і Польщею, то після нападу 30 листопада на Фінляндію у міжнародної спільноти сумнівів не залишилося: СРСР такий же агресор, як і Німеччина. Через вторгнення до Фінляндії Радянський Союз був виключений з Ліги Націй", - пише російський журналіст.


"Тому поневолювали Європу ми разом із Гітлером. І після перемоги над Німеччиною частина Європи так і залишилася поневоленою: туди Сталін посадив своїх комуністичних маріонеток. І тільки після розпаду Радянського Союзу, цієї воістину імперії зла, Європу можна було вважати повністю звільненою", - підсумовує Мальгін.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n439223
VEhrdlVXNDVSMFF3V1V4U2JIUkRPV1pPUTJnd1dVeFJjMDVETnpCYVlsRjJVemgyTUVwVVVtZE9SMFF3VEZCUmMwTkVVbWRrUTNrd1dtSlNaM1JES3pCTVRGRnpRMFJSYzNSSFZ6Qk1ibEYyWkVOM1prNURMekJaUkZGMmRFTXZNRXhFVVhNNVEzY3dURE5SZEU1RGQyWk9RM2d3V1VSUmRHUkhSakJNTTFKcWR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору