EN|RU|UK
 Події, Київські новини
  26212  80

 Один із заступників мера Києва, керівник апарату Бондаренко має підроблений диплом про вищу освіту, - програма "Схеми". ВІДЕО

диплом кгга фальшивый

Керівник апарату Київської міськдержадміністрації Володимир Бондаренко має підроблений диплом бакалавра Львівського національного університету імені Івана Франка, на підставі якого він отримав ступінь спеціаліста в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Вища освіта - обов'язкова вимога для посади, яку обіймає заступник мера Києва Віталія Кличка.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у розслідуванні програми "Схеми", спільного проекту Радіо Свобода та каналу "UA: Перший".

На запит журналістів з архіву Львівського національного університету імені Івана Франка прийшла відповідь, що "на підставі архівних документів встановлено, що Бондаренко Володимир Володимирович (26.01.1985 р.н.) не закінчував навчання і не отримував диплом у Львівському національному університеті імені Івана Франка".

Один із заступників мера Києва, керівник апарату Бондаренко має підроблений диплом про вищу освіту, - програма Схеми 01


Водночас у 2009 році нотаріально завірену копію диплома бакалавра саме цього університету Володимир Бондаренко подавав в Інститут післядипломної освіти Київського національного університету ім. Т. Шевченка, коли отримував диплом спеціаліста. З цією копією журналістам дали можливість ознайомитися в київському вузі.

Один із заступників мера Києва, керівник апарату Бондаренко має підроблений диплом про вищу освіту, - програма Схеми 02

Мер Києва Віталій Кличко в коментарі заявив, що слова Володимира Бондаренка переконливі: "Наскільки я знаю, він здобував освіту в місті Києві. Я запитав його, і він сказав, що він навчався в Києві, а не у Львові. Я повірив йому на слово".

Слідчий відділ головного управління Національної поліції в Києві повідомив "Схемам", що за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 358 (підробка документів), розпочато кримінальне провадження.

За словами юриста громадської організації "Центр протидії корупції" Ольги Веретільник, ця стаття передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до двох років.

Інформація про те, що Володимир Бондаренко навчався у Львівському національному університеті ім. І. Франка була вказана на його сторінці в мережі Facebook на момент призначення керівником апарату КМДА. На неї посилалися новинні ресурси. Потім ця інформація зникла зі сторінки чиновника. У своїй офіційній автобіографії на сайті КМДА Бондаренко не уточнює, де здобув вищу юридичну освіту після школи. Відповідно до Закону України "Про державну службу", посада керівника апарату міської адміністрації вимагає наявність вищої освіти.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v439491
VEhrdlVXdGtReXN3VEROUmRFNURkekJaUkZGMFpFTTVNRXh5VVhacFJGRnJkRU1yTUV4MlVYWjBRekF3VEdwUmRrNUROREJaUWpnd1NuSlJkVGxETkRCWlpsRjFkRU1yVEhrdlVtaE9RM2N3VEhaU2FrNUhTVEJNYWxGemRFTTBNRXhyWnpCTVZGRjFUa012TUV4MlVYWjBRemhtVGtOaE1FcDZVV3hPUTFFPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору