EN|RU|UK
 Економіка
  10791  65

 Агентство Standard & Poor's підтвердило рейтинги України зі стабільним прогнозом

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's підтвердило довгострокові та короткострокові рейтинги в іноземній і національній валюті на рівні "B-/B" зі "стабільним" прогнозом.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Як йдеться у повідомленні агентства, такий рівень відображає необхідність для України в осяжному майбутньому виплачувати значні боргові суми, а також політичні виклики і блокаду на сході країни, що уповільнює економічне зростання і впливатиме на стан економіки.

За оцінкою агентства, рівень напруженості з Росією і, як мовиться у прес-релізі, "квазі-сепаратистськими регіонами" на сході погіршився від часу попередньої оцінки.

Але той факт, що на наступні 12 місяців уряд України збереже доступ до підтримки офіційних кредиторів, дає підстави висловити стабільний прогноз, йдеться в повідомленні.


Наприкінці квітня ще одне з провідних міжнародних рейтингових агентств Fitch теж підтвердило свій суверенний довгостроковий рейтинг України в іноземній і національній валютах на рівні "B-" зі "стабільним" прогнозом.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n439640
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoUmRXUkhRekJNYWxGMlpFTjZaazVETVRCTWNsRjJkRU01TUV3M1VYWk9SMWN3VEhKUmMwaDZVVzlPUXlzd1dVaFNiSFJIVUE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору