EN|RU|UK
 Економіка
  3626  13

 "Укрзалізниця" дискримінує ГМК України, - президент об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Каленков

каленков

"Укрзалізниця" застосовує вибірковий підхід до забезпечення споживачів вагонами.

Про це повідомив президент об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков на сайті організації, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, підприємства гірничо-металургійного комплексу потерпають від браку вагонів (забезпечення вагонами ГМК становить менше 19%), в той час як будівельні вантажі приватних компаній забезпечені парком УЗ у середньому на 95%, держпідприємства на 75%.

"Ситуація, що склалася на сьогоднішній день залишає мало шансів для оптимізму. Будівельні вантажі приватних компаній так само забезпечені парком УЗ у середньому на 95%, що навіть вище забезпечення держпідприємств, які загалом забезпечені парком УЗ на 75%. При цьому окремо взяті державні шахти, навіть в умовах надзвичайного стану в енергетиці, забезпечені парком УЗ лише на 85%", - написав Каленков.


Каленков також заявив, що вже кілька місяців триває робота з керівництвом УЗ щодо забезпечення підприємств ГМК парком ЦТЛ на рівні 30% (наближеному до средньомережевого значення), але наразі прогресу немає.

Як відомо, гірничо-металургійна галузь є однією з основ економіки України. Експортно-орієнтована ГМК приносить у країну валютний виторг, що безпосередньо впливає на утримання курсу гривні. "Наслідками незабезпечення від запланованого рівня зрештою є зростання собівартості продукції, зниження конкурентної привабливості на зовнішніх ринках, недоотримана валютна виручка", - резюмує Каленков.

Читайте також: Кабмін має намір розробити варіанти держпідтримки гірничо-металургійного комплексу, - Гройсман
Источник: https://ua.censor.net.ua/n439654
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkhSVEJNZGxKc2RFTTJNRmxLT0RCTWVsRjBaRWRETUV4RVVYVTVSMFF3V1VSUmN6bEhWekJaT1Rnd1RDOVJkR1JIUVRCTVdGRnpkRU14TUV4bVVYUmtRemt3VEROU2FqTjZVWE4wUTNjd1RGQlJkblJET1RCTWFEZ3dUR1pSYzA1RE56QmFZbEYwT1VNNU1FeHFVbWgwUjFCbVRrTnFNRXh5VW1kT1F6TXdURVJSZFRsSFZ6Qk1abEYyWkVNME1GbGlVbXAzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору