EN|RU|UK
 Політика України
  21426  111

 Велика Алушта в Криму зливає всі нечистоти в море, окупанти не забезпечують відкачку відходів

У селищах терміново потрібно ремонтувати очисні споруди і вивозити сміття.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, маріонетка Кремля, так званий "глава Криму" Сергій Аксьонов розповів про стан пляжів у Великій Алушті. Про це він пише на своїй сторінці у Facebook.

"Оглянули 15 кілометрів пляжів Алуштинського регіону: у селах Привітне, Рибаче, Сонячногірське та Малоріченське. Ситуація критична. Якщо пляжна територія сіл перебуває у допустимому стані, то проблема з очисними спорудами і вивезенням відходів життєдіяльності стоїть вкрай гостро. Інфраструктура відсутня як клас", - написав Аксьонов.


Періодичність вивезення в регіоні відходів не контролюється, на всі села припадає лише одна асенізаторська машина.

"Казати про систематичне прибирання просто марно. Наше завдання як органів влади - надати допомогу підприємцям і не допустити незаконного зливу нечистот у море. Туристи, які приїхали на ці пляжі, не мають купатися в брудній воді, інакше вони більше ніколи сюди не повернуться, - вважає Сергій Аксьонов. - При цьому завдання підприємців - забезпечити дотримання санітарних норм і комфортний відпочинок жителів та гостей півострова".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n439735
VEhrdlVXdE9Rell3V1VoU2FrNURLekJNTTFGMmRFTjVUSGt2VVhaMFF6WXdXVkJSZGpsRGR6QlpZbEpzZEVkUVprNURMekJNZGxKcU9VTXlaazVETVRCTWNsRjJkRU0zTUV3M1VYTTVSMWN3V1RrNE1FcHlVbWRPUXpRd1RIYzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору