EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  2053  15

 Заступник міністра з окупованих територій Тука і заступник міністра оборони Шевчук не подали електронних декларацій за 2016 рік, - "Українські новини"

декларации

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука і заступник міністра оборони Олег Шевчук не подали електронних декларацій за 2016 рік.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у відповіді Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) на запит "Українських Новин".

"В єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відсутні щорічні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік Туки Г.Б. і Шевчука О.М.", - йдеться в ньому.

У відповіді також зазначено, що згідно із законодавством, Міноборони поінформувало листом НАЗК про факт неподання Шевчуком декларації, в той час як Міністерство з окупованих територій не надало цього пояснення.

Крім того, НАЗК підкреслює, що за станом на 12 травня ні від Туки, ні від Шевчука не надходило звернень до відомства про неможливість подати відповідні декларації.
Раніше Тука повідомив "Українським Новинам", що факт неподання ним декларації пов'язаний із технічними проблемами в роботі реєстру.

У свою чергу, Нацагентство заявляє, що буде перевіряти факт неподання цими посадовими особами щорічних декларацій за 2016 рік і в разі наявності складу правопорушення буде вжито заходів відповідно до законодавства.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n440019
VEhrdlVXOTBSMFF3VEhKUmMwTTRkakJNVkZGMFpFTTJNRXgyVVhOT1IwRXdURVJTYUhSSFZ6QlpPVGd3U2pOUmEwNURXREJLYnowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору