EN|RU|UK
 Суспільство
  2441  0

 На Prometheus відкрито реєстрацію на курс онлайн-підготовки до ЗНО

Міністерство освіти і науки України спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus представило нові онлайн-курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, історії України та математики.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення Prometheus.

Мета онлайн-курсів - допомогти випускникам підготуватися до ЗНО або до складання екстерном державної підсумкової атестації. Це в першу чергу стосується випускників, які проживають на тимчасово окупованій території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей і у яких немає можливості повноцінно підготуватися до тестування.

Як зазначено в повідомленні, відеоматеріали курсу, тестові завдання для самооцінки, конспекти лекцій, презентації, а також онлайн-консультації висококласних вчителів дозволять слухачам швидко перевірити, поліпшити або відновити свої знання з цих предметів.

Також курси будуть корисні всім учням 10-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, які готуються складати ЗНО. Навчальні модулі і теми курсів відповідають затвердженій шкільній програмі, тому їх матеріали можуть успішно використовувати вчителі для проведення своїх уроків.

При цьому охочі розпочати підготовку до ЗНО-2018 вже зараз також можуть використовувати ці матеріали, оскільки вони будуть актуальні і наступного року.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n440059
VEhrdlVXczVRM2N3VEhaUmRYUkRLekJNVEZKblpFZE5NRXh5VVhORFJGRnZkRU14TUZsTVVtbzVRemt3VEVGMlREbERLekJaU0ZGemRFZFhNRmxNVVhOSWVsRnNPVU5rTUVvMFBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору