EN|RU|UK
 Суспільство
  3123  3

 Близько 13 тисяч контрактників поповнили лави ЗСУ в 2017 році, - Міноборони

всу

Згідно зі статистикою державних центрів зайнятості, військова служба за контрактом у ЗСУ залишається найбільш конкурентоспроможною професією на ринку праці країни.

Про це сьогодні заявив державний секретар МО генерал-полковник Олександр Дублян, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу оборонного відомства.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": З початку року українські військові отримали 22 тис. боєприпасів, 135 нових зразків озброєння та техніки, - Міноборони

"З початку року контракт з українським військом уклали вже близько 13 тис. військовослужбовців, з яких майже 900 офіцерів", - підкреслив Дублян.

Також держсекретар Міноборони повідомив, що цього року в бойові військові частини призначено понад 300 осіб сержантського і старшинського складу, які отримали військове звання "молодший лейтенант". Майже всі ці військовослужбовці пройшли курсову підготовку при вищих військових навчальних закладах. На курсах лідерства та підготовки інструкторів базового рівня пройшли підготовку понад тисячу молодших командирів.

"На вищі посади призначені 5 тис. 168 осіб офіцерського складу, які отримали бойовий досвід під час виконання завдань у районі проведення антитерористичної операції. В оперативний резерв Збройних сил України зараховано понад 130 тис. резервістів, з яких понад 110 тис. призначені в оперативний резерв першої черги бойових бригад і полків. Для підтримки рівня підготовки резервістів цього року майже 50 тис. військовослужбовців оперативного резерву візьмуть участь у навчальних зборах. У ході призову на строкову службу цієї весни лави Збройних сил України вже поповнили 9 тис. 135 осіб молодого поповнення", - поінформував генерал-полковник.

Дублян підкреслив, що військовослужбовцями строкової служби комплектуються лише небойові військові частини й підрозділи забезпечення частин бойового складу, які виконують завдання в зоні АТО.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n440091
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkhRekJaUkZGelRrTTJNRmxLT0RCTVJGSm5Ua000TUZwaVVtb3plbEZ1VGtkWE1Fd3pVWFowUTNnd1REZFNaMDVES3pCTU0xRjFRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору