EN|RU|UK
 Політика України
  24381  279
Матеріали за темою:

 "Репортери без кордонів" про заборону російських соцмереж: Це наступ на свободу слова та інформації

Заборона російських соціальних мереж в Україні - це наступ на свободу слова.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW, про це заявив Крістіан Мір, керівник німецького відділення "Репортерів без кордонів".

"З точки зору "Репортерів без кордонів" це - неприйнятна атака на свободу слова і свободу інформації. Cоціальні мережі також важливі для свободи преси. Адже йдеться про найбільші соціальні мережі російськомовного середовища. Вони важливі для свободи слова та інформації, адже люди можуть спілкуватися й обмінюватися думками у цих соцмережах. Тому ми засуджуємо цю заборону як наступ на свободу слова та інформації", - сказав він.

"Не можна карати засоби поширення новин. Ми постійно застерігали від того, щоб ЗМІ вплутувалися в інформаційні війни, розв'язані Росією. Засоби масової інформації - це платформи для доставки новин та інформації, до них належать і платформи у соціальних мережах. Не можна карати ці платформи за те, що вони поширюють певні новини", - переконаний Мір.

"Інформаційна війна оголошена російською стороною в односторонньому порядку. Але не треба вплутуватися в неї. Тому що інформаційні війни - це зло. Вільна інформація важлива для будь-якого суспільства. І особливо важлива для розв'язання конфліктів. Це, звичайно. не означає, що ніхто не бреше. Це не означає, що немає проблеми фейкових новин. І все ж - коли блокується засіб поширення інформації, йдеться про наступ на свободу інформації, а це неприйнятно", - заявив він.

Читайте також: МЗС РФ про заборону російських сайтів: "Київ готовий "закрити" очі й вуха своїм громадянам"

Як повідомлялося раніше, Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про введення санкцій проти російських соціальних мереж. Згідно з указом Президента №133 / 2017, обмежувальні санкції передбачають заборону інтернет-провайдерам надавати послуги з доступу до ресурсів Mail.ru, "Вконтакте", "Одноклассники". Санкції також введені проти ТОВ "Яндекс", російських компаній - розробників антивірусів "Лабораторія Касперського" і "Доктор Веб".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n440145
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
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору