EN|RU|UK
 Політика України
  723  0

 Парламент ратифікував угоди з Хорватією і Чехією про економічне і науково-технологічне співробітництво

парламент

Верховна Рада ратифікувала Угоду між урядами України та Хорватії про економічне співробітництво, а також Угоду між Кабінетом Міністрів України таурядом Чехії про науково-технологічне співробітництво.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

За відповідні закони проголосували 231 і 230 народних депутата.

Угода між урядами України і Хорватії про економічне співробітництво, підписана 27 березня 2013 року в Києві, спрямована на розвиток партнерських взаємовигідних відносин в економічній сфері, зокрема в таких галузях, як суднобудування, машинобудування, енергетика і електротехнічна промисловість, інфраструктура, сільське господарство і харчова промисловість.

Документ передбачає створення спільної комісії з питань економічного співробітництва, яка буде, зокрема, обговорювати питання щодо розвитку двосторонніх економічних відносин, визначати нові можливості для подальшого розвитку майбутнього економічного співробітництва, розробляти пропозиції щодо поліпшення умов для економічного співробітництва між підприємствами двох держав.

За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Наталії Микольської, за 2016 рік український експорт до Хорватії становив понад $ 40 млн і збільшився в порівнянні з 2015 роком майже в 2 рази.

Угода між Кабінетом Міністрів України і урядом Чехії про науково-технологічне співробітництво була підписана 19 грудня 2011 року в Празі.

Документ спрямований на створення належних правових основ для розвитку відносин між Україною та Чехією в сфері науки і технологій, сприяє інтеграції українських науково-дослідних установ і університетів в європейське наукове співтовариство, сприятиме подальшій спільній участі двох держав у загальноєвропейських наукових проектах.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n440192
VEhrNGRrdzVReTh3VEVSU1owNUROekJNUkZGMlRrTXhNRXd6VW1kdWVsSm5PVU42TUV3M1VYUk9RM2RtVGtkQ01Fd3ZVbXgwUTNrd1RDOVNaMDVEZHpCWllsSnFNM3BSY0dSREt6QlpSRkZ6ZEVOM01GbE1VbXgwUjFCbVRrTnVNRXhZVW1oa1IxY3dXVGc5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору