EN|RU|UK
 Суспільство
  16122  111

 В українській армії достатньо офіцерів, - Міноборони

армия канада служба военная учение инструкторы всп порядка

Стан комплектування офіцерських посад дозволяє Збройним силам України (ЗСУ) виконувати завдання в повному обсязі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у заяві Міністерства оборони.

За інформацією відомства, з початку року контракт з армією уклали близько 13 тис. військовослужбовців, серед яких близько 1 тис. офіцерів.

Також на офіцерські посади в бойових військових частинах призначено понад 300 осіб сержантського і старшинського складу, які пройшли необхідну курсову підготовку при вищих військових навчальних закладах та отримали звання "молодший лейтенант". Проведені дострокові випуски слухачів і курсантів у таких вузах.

Зараз у Міноборони проводять підготовку до призову громадян України у віці до 43 років, які закінчили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, які не проходили військову службу та придатні до неї за станом здоров'я. Планують їх підготовку з подальшим призначенням на посади у військові частини і зарахуванням в оперативний резерв першої черги після звільнення в запас.

На призваних офіцерів запасу будуть поширюватися всі норми соціального захисту, якими користуються кадрові військовослужбовці. На період служби за ними буде зберігатися місце попередньої роботи і середній розмір заробітної плати, вони будуть отримувати грошове забезпечення нарівні з кадровими офіцерами ЗСУ.

Торік контракт з армією підписали понад 69 тис. військовослужбовців, з яких 7500 - офіцери. Порівняно з 2015 роком кількість прийнятих офіцерів запасу збільшилася в 5 разів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n440308
VEhrNGRrdzVSMEl3V1V4UmMwNUhRekJNYWxKblpFZERNRXhxVVhWMFEzZG1Ua01yTUZsVVVteDBSMGN3VEZoU1owaDZVWE5PUjBFd1RIcFNiSFJIVUdaT1EyTXdXbUpSZG1SREt6Qk1TRkYyZEVkQk1FdzNVWFprUXpRPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору