EN|RU|UK
 Політика України
  1619  2

 Мій коментар, вирваний із контексту, використано проти конкретного депутата, - Семенуха щодо кампанії проти Рибалки

Народний депутат України, член фракції "Самопоміч" Роман Семенуха заявив про використання його коментарів для інформаційної кампанії, розгорнутої проти іншого народного депутата, члена фракції Радикальної партії, голови Комітету ВР з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергія Рибалки.

Про це Семенуха написав на своїй сторінці в Facebook.

"Звернув увагу, що мій коментар, вирваний із контексту щодо скасування депутатського імунітету, використано у певній розгорнутій інформаційній кампанії проти конкретного депутата", - написав Р. Семенуха.

Раніше деякі ЗМІ з посиланням на інтерв'ю Семенухи "Першому діловому телеканалу", поширили інформацію про те, що депутат нібито закликає правоохоронні органи сприяти зняттю депутатської недоторканності з С. Рибалки. При цьому депутат нібито зробив таку заяву в прив'язці до "фактів спроб рейдерських захоплень мережі "АТБ".

ЗМІ не дають посилань на першоджерело такої заяви, а на деяких сайтах повідомлення під цим заголовком після коментаря Р. Семенухи Facebook зникло.

"Вважаю важливим пояснити свою позицію. Я глибоко переконаний, що депутатський імунітет треба скасувати абсолютно для всіх незалежно від прізвища. У разі якщо до депутата є питання у правоохоронних органів, депутат має можливість захищати себе. І в цьому питанні депутати повинні бути рівними з усіма іншими громадянами", - написав Р. Семенуха.

Нагадаємо, раніше в такому ж спотвореному контексті щодо С. Рибалки журналістами були використані коментарі лідера фракції БЮТ Юлії Тимошенко, членів фракції БЮТ Олександри Кужель, Олексія Рябчина, фракції БПП Ігоря Артюшенка, Сергія Капліна, позафракційного Сергія Тарути. Також у кампанії, очевидно, без згоди авторів, використовувалися коментарі політолога Тараса Чорновола, економічних експертів Андрія Блінова, Руслана Чорного, Андрія Новака, Бориса Кушнірука, екс-нардепів Юрія Кармазіна та Сергія Терьохіна.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n440337
VEhrdlVXOU9RelF3VEVoUmMwNUROekJNY2xGelEwUlJiMlJETVRCWlJGRnpPVWRYTUV4cmRrdzVRemt3VEZoUmRFNURLekJaVEZGMmRFZEJNRXh5VVhOT1F6a3dURE5TYkhSSFFqQlpURkpxUVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору