EN|RU|UK
 Політика України
  7383  9

 Сергій Рибалка просить ГПУ, СБУ і МВС розібратися із залученням воїнів АТО у "фейкову" кампанію

Генеральна прокуратура України, Міністерство внутрішніх справ, а також Служба безпеки України повинні розібратися, хто є автором і виконавцем провокацій із залучення ветеранів антитерористичної операції в кампанію з поширення "фейків".

Про це заявив журналістам глава Комітету ВР з питань фінансової політики та банківської діяльності, член фракції Радикальної партії в парламенті Сергій Рибалка, повідомляють "Українські новини".

За його словами, вже не перший місяць триває системна інформаційна кампанія проти нього, основою якої є "фейкові" факти, маніпуляції з заявами депутатів і експертів, домисли і псевдорозслідування.

"Однією з версій того, кому це може бути вигідно, є операція російський спецслужб, які, заручившись підтримкою впливових олігархічних груп в Україні, намагаються розхитати ситуацію в нашій країні. Для цього на "фейкових" мітингах використовуються реальні ветерани АТО, громадські активісти, вимоги яких засновані на неправдивих, вигаданих матеріалах у ЗМІ", - зазначив С. Рибалка.

Як приклад він навів кампанію проти нього особисто, яка заснована на нібито наявного у нього або його сім'ї заводу з виробництва снекової продукції в Липецьку (Росія). На підставі "фейкової" публікації про такий завод напередодні будівлю фінкомітету пікетували близько 50 учасників АТО.

"Факт того, є чи немає у мене або у моєї сім'ї фабрики в Липецьку, можна перевірити, просто подивившись на засновників цієї компанії в Інтернеті і звіривши її сайт і сайт іншого українського підприємства, до якого родина Рибалки не має ніякого стосунку. Більш того, це прямий, основний конкурент бізнесу моєї родини", - зазначив С. Рибалка.

"Я б хотів, користуючись нагодою, звернутися до Генерального прокурора, голови СБУ і Міністра внутрішніх справ з тим, щоб вони провели перевірку і з'ясували, хто стоїть за цими провокаціями, які розхитують ситуацію зсередини. Хто привертає до "фейків" шанованих людей, воїнів АТО, використовуючи їх, вводячи їх в оману", - додав глава фінкомітету Ради.

Він зазначив, що запросив пікетували комітет ветеранів до свого кабінету і пояснив замовний характер кампанії, а також розповів їм, як їх використовують російські спецслужби та українські олігархи.

"Багато хто змінив свою точку зору на мою діяльність", - сказав С. Рибалка.

"Ми бачимо, що йде війна, ми бачимо, що російські спецслужби за підтримки олігархів з України хочуть розхитати ситуацію, в тому числі відвернути мою увагу, увагу фракції Радикальної партії від тих законопроектів, від тих важливих тем, якими ми повинні займатися, щоб наша країна стала кращою, щоб наші люди жили краще", - підсумував глава фінкомітету Ради.

Раніше народний депутат від фракції "Самопоміч" Роман Семенуха оприлюднив на своїй сторінці в Facebook заяву, згідно з якою його коментар про зняття недоторканності був вирваний із контексту і використаний у дискредитаційній кампанії проти С. Рибалки.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n440354
VEhrdlVXOU9RelF3VEVoUmMwNUROekJNY2xGelEwUlJiMlJETVRCWlJGRnpPVWRYTUV4cmRrdzVRMVF3U2k5UmJ6TjZVVzVPUTFNd1MwWTRNRXRJVVd0a1Eybz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору