EN|RU|UK
 Події
  5800  20

 У МВФ немає заперечень щодо осучаснення пенсій в Україні, - Рева

пенсия

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявляє, що Міжнародний валютний фонд не заперечує проти осучаснення (перерахунку) пенсій.

Про це він повідомив журналістам, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Осучаснення пенсій це відповідальність уряду ... І питати когось ми не будемо ... МВФ знає про те, що ми будемо осучаснювати пенсії, і ніяких заперечень щодо осучаснення пенсій вони не висловлювали, не висловлюють і, я сподіваюся, висловлювати не будуть", - сказав Рева.

Він зазначив, що з місією МВФ відбувається узгодження остаточних технічних питань, які не впливають на суть реформи.

Міністр прогнозує, що проект пенсійної реформи на Національній раді реформ розглянуть 22-28 травня і подадуть у Верховну Раду в червні.

Він зазначив, що якщо у ради виникнуть зауваження, уряд їх доопрацює і після цього направить в уряд.


Як повідомляли, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман обіцяє підвищити пенсії 9 млн з 12 млн пенсіонерів із 1 жовтня в разі реалізації запропонованої урядом пенсійної реформи.

17 травня Кабінет Міністрів ухвалив законопроект про пенсійну реформу.

Меморандум між Україною та МВФ передбачає, що для створення стабільної основи системи пенсійного забезпечення Верховна Рада повинна була до кінця квітня цього року ухвалити комплексну пенсійну реформу, яка набуде чинності з 1 січня 2018 року.

Згідно з меморандумом, пенсійна реформа повинна мати такі характеристики: новий набір варіантів виходу на пенсію з ширшим, ніж зараз діапазоном пенсійного віку, що передбачає значну можливість вибору залежно від загального трудового стажу, а також із пенсійними виплатами, які заохочують громадян до продовження трудової діяльності і більш пізнього виходу на пенсію; економія витрат у розмірі не менш ніж 3% ВВП у довгостроковій перспективі (порівняно з рівнем витрат у 2016 році), зокрема за рахунок збільшення ефективного трудового стажу для виходу на пенсію; гарантії того, що українці отримуватимуть пенсії, які є співвідносними зі сплаченими ними внесками і адекватними в реальному вимірі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n440362
VEhrdlVXOU9RekV3VEV4UmMwTkVVV3RPUXprd1RGUlNaMDVIVnpCTWEzWk1PVU12TUV4WVVYWmtSMEl3V21KUmRuUkRPVEJNV0ZKblRrTTBaazVETHpCTVdGRjJaRWRDTUZwaVVYVmtRemt3VEVGbk1GbEVVWFJrUjBVd1REZFNaMDVET0RCTVFqZ3dUQzlSZEdSRE9UQlpTRkpzZEVkUVprNURZekJhWWxGMlpFZFhNRmxJVW1kMFF6RXdXVVJTWjJSSFF6Qk1URkYyYVVSU1oyUkRLekJaWWxKc2RFTjNNRXgyVW1wT1F6a3dURGRTYkhsRVVYWTVReXN3VEhaU2JIUkhRekJNYWxGMWRFTTA=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору