EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  24052  218
Матеріали за темою:

 Гройсман: "Пенсійна реформа дозволить подолати тіньову зайнятість"

гройсман

Запропонований Кабінетом Міністрів України проект пенсійної реформи передбачає відновлення соціальної справедливості і дозволяє побороти тіньову зайнятість.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це сказав в ефірі телеканалу "1 +1" Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що зараз ситуація в пенсійній системі близька до катастрофічної, і бездіяльність вестиме тільки до погіршення. Проблема, за словами Володимира Гройсмана, полягає не тільки в тому, що дисципліна сплати єдиного соціального внеску - ключового джерела наповнення бюджету Пенсійного фонду - є доволі низькою, але й в тому, що стаж людей, які виходять на пенсію - зазвичай недостатній. А, між тим, саме дисбаланси в трудовому стажі зумовлюють ситуацію, коли людина, яка має 35 років стажу, отримує таку ж мінімальну пенсію, що й людина, яка працювали значно менше, або не працювала зовсім.

Читайте також: Пенсійна реформа передбачає встановлення верхньої межі бази нарахування ЄСВ у 100 тис. гривень, - Гройсман

"Має бути встановлена справедливість. Якщо я працюю 35 років і сумлінно плачу відрахування, я маю отримати гідну пенсію", - зазначив голова уряду і додав, що сумлінна сплата внесків працюватиме на користь боротьби із зарплатами в конвертах.

"І нова система - спосіб боротися з тіньовою занятістю і спосіб подолати дефіцит бюджету Пенсійного фонду, - підкреслив Прем'єр-міністр. - Ми за 7-10 років зменшимо дефіцит бюджету Пенсіонного фонду і виведемо його (дефіцит) в нуль, а люди отримуватимуть гідні виплати".

Також читайте: Кабмін має намір ініціювати осучаснення пенсій для військових до 2018 року, - Гройсман

При цьому, говорячи про ймовірну підтримку реформи в парламенті Володимир Гройсман відзначив: "Це не політика. Це математична реформа. І вона потребує ухвалення. Навряд чи можна бути проти підвищення пенсій для 9 млн пенсіонерів, проти відміни оподаткування пенсіонерам, які працюють. Це комплексні рішення, які виведуть пенсійну систему на новий рівень. Я впевнений, що ми знайдемо кількість голосів для ухвалення ініціатив".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Гройсман обговорив з експертами проект пенсійної реформи
Источник: https://ua.censor.net.ua/n440453
TUV3dlVYUmtRemt3V1VoU2JIUkROVEJNTTFGelEwUlNaMDVETVRCWlZGRjJkRWRCTUV4NlVYTkRPSFl3U2xCU1owNURLekJNYmxKblpFTTRNRXhFVVhaVE9IWXdUQzlSZEdSRE9UQlpTRkpzZEVNMU1Fd3pVWE5EUkZKblRrTXhNRmxVVVhaMFIwRXdUSHBSYzBoNlVYWTVRekV3VEROU1oyUkhWekJaT0QwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору