EN|RU|UK
 Події
  6437  17

 Після перевірки декларацій співробітників Нацполіції і виявлених порушень на мене чинять тиск, - заступник голови НАЗК Радецький

Заступник голови Національного агентства щодо запобігання корупції (НАЗК) Руслан Радецький звинувачує Національну поліцію в тиску на нього, у зв'язку з проведенням департаментом фінансового контролю агентства перевірки декларацій службовців поліції.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

"У той час, коли Департаментом фінансового контролю, координацію якого я здійснюю в НАЗК, завершується планова перевірка Національної поліції і виявлено понад 80 фактів порушень пов'язаних із корупцією, самі працівники Національної поліції вирішили провадити відносно мене адміністративну справу. Отже, з метою тиску, працівники Національної поліції продовжують вдаватися до створення навколо мене негативного інформаційного поля. Не здивуюся, якщо найближчим часом проти мене з'явиться черговий сфабрикований компромат", - написав він.

Читайте також: НАЗК просить чиновників змінити електронні адреси російських доменів у реєстрі декларацій

Радецький стверждує, що 12 травня 2017 р. група працівників Національної поліції без будь-якого попередження, узгодження та повідомлення причин свого візиту, застосувавши грубу фізичну силу, силоміць ввірвалися в його робочий кабінет, де була велика кількість службової документації НАЗК, матеріали фінансового контролю й перевірки декларацій, серед яких матеріали щодо виявлених порушень стосовно керівного складу Національної поліції.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Кількість мільйонерів в Україні зменшилася на 24%, але їхній дохід зріс, - ДФС

"Зазначені силові дії працівників поліції, які є прямим втручанням в мою роботу та перешкоджанням у виконанні моїх службових обов'язків, проводилися "під прикриттям" здійснення працівниками поліції відносно мене провадження про адміністративне правопорушення щодо правил врегулювання конфлікту інтересів, що є абсолютно надуманим", - стверджує Радецький.

За словами заступника голови НАЗК, 17 травня працівники поліції запросили його для дачі пояснень у справі про неправильність заповнення його електронної декларації. Приводом для цієї справи стало повідомлення про сумнівне походження його майнового стану.

Також читайте: НАЗК надало НАБУ повний доступ до реєстру електронних декларацій
Источник: https://ua.censor.net.ua/n440454
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyVEhrdlVYWTVRekV3V1VSUmRHUkRlVEJhWWxKblRrTTJNRXhDT0RCS00xRnpUa2RITUV3dlVYWjBRemN3V21KU2FIUkhWekJaT1Rnd1NqTlJhMDVEV0RCS2J6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору