EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  5270  19

 Бальчун призначив нового керівника Придніпровської залізниці

бальчун войцех

Голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Бальчун представив колективу регіонального філіалу "Придніпровська залізниця" його нового директора Миколу Кужавського.

Про це повідомила прес-служба Придніпровської залізниці, передає Цензор.НЕТ.

"Упевнений, що з новим керівником, за підтримки колективу, така важлива залізниця, як Придніпровська, досягне найвищих результатів своєї діяльності, а також активно підключиться до реалізації стратегічних напрямків розвитку всієї компанії", - зазначив Бальчун.

Микола Сергійович Кужавський народився 7 червня 1974 року в Києві. У 1993 році закінчив Київське річкове училище за спеціальністю "Судноводіння", в 1995 році - Київську академію водного транспорту ім. Петра Сагайдачного за спеціальністю "Морське судноводіння", в 2008 році - Харківську академію залізничного транспорту за спеціальністю "Економіка підприємства", в 2010 році - Steinbeis University Berlin SHB, отримав ступінь Executive MBA.

З 2013 року є аспірантом кафедри права і законотворчого процесу Національної академії державного управління при Президентові України. З 2016 року - Український державний університет залізничного транспорту (Навчально-науковий центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

Останнє місце роботи - заступник начальника регіональної філії "Придніпровська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" з реформування.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n440495
VEhrdlVXdGtRM2N3VEhaU2FrNUhTREJaVUZGMlUwUlJhM1JES3pCTWJsSm9kRU14TUZsVmRrdzVReTh3V1VSUmRVNURNekJNTTFGelRrZElNRXhZVVhaa1F6a3dXVGs0TUV4bVVYTk9RemN3V21KUmREbERPVEJNYWxKb2RFZFE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору