EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  4144  30

 Жителі Запоріжжя просять народних депутатів запровадити систему екологічного моніторингу в місті і затвердити принцип "забруднювач платить"

запорожье смог в

Жителі Запоріжжя звертаються до народних депутатів з проханням посприяти в забезпеченні екологічної безпеки в місті.

Як інформує Цензор.НЕТ, звернення з підписами місцевих жителів було направлено на ім'я депутатів, які живуть у Запоріжжі або були обрані від Запоріжжя.

Це Олександра Кужель, Денис Силантьєв, Ігор Артюшенко, Петро Сабашук, Сергій Соболєв, В'ячеслав Богуслаєв, Микола Фролов.

Усього під листом є 4399 підписи мешканців Запоріжжя.

Також читайте: Велика Алушта в Криму зливає всі нечистоти в море, окупанти не забезпечують відкачку відходів

У документі стверджується, що згідно із заходом, передбаченим планом імплементації Директиви 2008/50 / ЄС необхідно ввести комплексну систему моніторингу навколишнього середовища Запоріжжя та області, яка включає в себе систему автоматизованого моніторингу, промислового моніторингу на всіх джерелах забруднення підприємств регіону, мобільну лабораторію, стаціонарну лабораторію та єдину інформаційну систему.

Запоріжці просять терміново вжити заходів щодо реформування екологічної інспекції, в обов'язки реформованої служби повинні входити встановлення причин різкого зростання шкідливих викидів і, спільно зі службами підприємства, вжиття заходів для негайного їх усунення. Ця служба повинна працювати цілодобово.

Читайте також: Семерак про екологію Чорного моря: "Не тільки нафтопродукти несуть забруднення, а й продукти фармацевтичної і парфумерної промисловості"

Також вони вимагають посилити відповідальність за порушення термінів реалізації природоохоронних заходів підприємствами шляхом призупинення дії дозволів на викиди. А також забезпечити оперативне інформування жителів про стан навколишнього середовища.

Крім того, жителі міста вимагають реформувати систему оподаткування забруднення, ввести принцип "забруднювач платить".

Депутатів просять на законодавчому рівні передбачити проведення сертифікації технологічних процесів промислових підприємств відповідно до стандартів Директив ЄС стосуються навколишнього середовища.

Жителі Запоріжжя просять народних депутатів запровадити систему екологічного моніторингу в місті і затвердити принцип забруднювач платить 01

Нагадаємо, влітку минулого року небайдужі мешканці Запоріжжя били на сполох у зв'язку з катастрофічним забрудненням повітря в місті через роботу промислових підприємств.

За даними Мінекології, найбільшим забруднювачем повітря в Запоріжжі є "Запоріжсталь", якими володіє "Метінвест холдинг", що належить Рінату Ахметову.Источник: https://ua.censor.net.ua/n440512
VEhrdlVXdGtReXN3VEZCU1p6bEhRakJNZGxGelRrZFZNRXhLT0RCS2NsSm5PVU15TUV4WVVYVTVSMDFtVGtOb01FdzNVWE5rUXlzd1RIWlNiRTVEZVVsT1EyZ3dURmhTWjA1RGVqQmFZbEYxVXpoMk1FeG1VWE5PUTNrd1REZFJkRWg2VVhSa1F6WXdURGRSZFRsREt6Qk1VRkpzZEVkUVprNURVekJMUWpnd1NtWlJjMDVETHpCTU4xSm5Ua2RYTUV4aVVYUjBSMUE9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору