EN|RU|UK
 Економіка
  8856  12

 При Ярославському "Промінвестбанк" стане універсальним банком, - Найман

Придбання харківським бізнесменом Олександром Ярославським активів російського "Промінвестбанку" дозволить відродити кредитування не тільки промисловості, але і середнього, малого бізнесу. ПІБ вийде зі своєї нинішньої вузької ніші, що, безумовно, є позитивним сигналом для економіки країни.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Такі прогнози висловив фінансовий аналітик, керуючий партнер компанії Capital Times Ерік Найман, коментуючи новину про намір президента групи компаній DCH Олександра Ярославського придбати активи "Промінвестбанку".

Експерт вважає, що з приходом нового інвестора, ПІБ не змінить основної спеціалізації з фінансової підтримки промислового сектора, але водночас істотно розширить напрямки своєї діяльності.

"Досвід управління і розвитку великих банків у Ярославського є. Тому поза всякими сумнівами активну і професійну команду банкірів Ярославський підібрати зможе. "Промінвестбанк" завжди спеціалізувався і був націлений на кредитування великої української промисловості. І змінювати спеціалізацію банку Ярославському нема потреби, тим більше, що він має намір придбати активи саме задля фінансування промислового сектора економіки. Тим не менше, думаю, що банк збільшить частку рітейлу і частку підтримки малого і середнього бізнесу. Таким чином "Промінвестбанк" може стати універсальним банком, і трохи відійде від своєї минулої вузької спеціалізації, що дуже правильно", - каже економіст.

Експерт вважає, що НБУ швидко розгляне заявку Олександра Ярославського й ухвалить позитивне рішення.

"Думаю, що процедура узгодження НБУ заявки Ярославського триватиме 2-3 місяці. Регулятор у будь-якому випадку буде перевіряти походження капіталу, уточнювати стратегію банку. Але, в будь-якому випадку, думаю, проблем не виникне. У Ярославського хороша бізнес-історія і до його імені претензій немає", - резюмував Ерік Найман.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n440517
VEhrdlVYSTVSMEV3VERkU1oyUkROekJNUkZGemRFZENNRmw2VVhWMFF6UXdUR3QyVERsRGVEQk1SRkYyWkVNMk1FeG5QUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору