EN|RU|UK
 Політика України
  3449  28

 Це закономірна практика європейських парламентів, - Парубій прокоментував вихід депутатів із залу під час години запитань до уряду

У залі було дуже небагато законодавців.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні під час брифінгу у ВР спікер Парламенту Андрій Парубій прокоментував вихід депутатів із залу під час години запитань до уряду:

"Це закономірна річ, коли депутати відбули годину запитань до уряду і знають, що буде зачитування запитів, і знають, що будуть виступи від трибуни, ті, що записалися, ті і залишаються в залі. Я не виправдовую, я просто говорю, що це закономірна річ. Я був 10 днів тому в Норвегії, ми зайшли в парламент у робочий день. Там було 2 депутати. Ідентична ситуація і у нас. Є питання до міністра, 2 депутати записалися на запитання і вони є в залі, ніхто не робить колективних фотографій і не ставить звіряток біля трибуни. Це звичайна і нормальна практика в європейських парламентах, коли є день і немає рішень, депутатів набагато менше", - сказав Парубій.

Він припустив, що є сенс змінити основну структуру п'ятниці.

"Одна з моїх пропозицій полягає в тому, щоб ми змогли перенести виступи від депутатів на середу, а в п'ятницю зробити або парламентське слухання, або збільшити час для запитань до уряду", - додав глава ВРУ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n440529
VEhrdlVXNDVRM2N3V1VSU1p6bERlREJhWWxGMVV6aDJNRXhVVVhSa1F5OHdXVkJTWjNSRGR6QlpTamd3U2t4UmIwaDZVVzEwUTNjd1RFaFJkazVIVnpCTU1EMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору