EN|RU|UK
 Економіка
  3782  26

 Невиконання "Укрзалізницею" перевезень по Комиш-Зорі в заявленому обсязі змусило нас шукати альтернативні варіанти постачання сировини, - директор "Азовсталі"

Дії державного монополіста "Укрзалізниці" призводять до зниження виробництва маріупольських металургів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав генеральний директор металургійного комбінату "Азовсталь" Енвер Цкітішвілі. За його словами, через брак сировини цього місяця комбінат втратить у виробництві близько 20 тис. тонн сталі, а країна не отримає близько $9 млн валютного виторгу.

"Хронічне невиконання Укрзалізницею перевезень по Комиш-Зорі в обсязі заявлених УЗ 23-х вантажних поїздів на добу змусило нас шукати альтернативні варіанти постачання сировини на комбінати. Будь-який із них призводить до значного збільшення витрат на доставку, але одним із найбільш ефективних серед них є доставка ЗРК (залізорудного концентрату, - ред.) каботажем із Бердянського порту безпосередньо в порт комбінату "Азовсталь", - пише Цкітішвілі.

Однак, за словами директора комбінату, УЗ не впоралася і з доставкою планового обсягу ЗРК у Бердянський порт.

"З планованих до перевалки в травні 100 тис. тонн концентрату, в найкращому випадку ми отримаємо 50%, і все це через відсутність достатньої кількості магістральних локомотивів у Придніпровській філії ПАТ "Укрзалізниця" - при необхідному мінімумі в чотири машини за фактом працює тільки дві. Підходи до Бердянська затоварені, працівники УЗ не підтверджують плани перевезень і не узгоджують графіки відвантажень. Простоює порт, простоюємо ми", - нарікає директор "Азовсталі".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n440530
VEhrNGRrdzVRMm93VEhKU1owNURNekJNUkZGMU9VZFhNRXhtVVhaa1F6UXdXV0pTYWpONlVXNU9RekV3V1V4U2JIUkRPVEJNVEZGMFpFZENNRmxKUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору