EN|RU|UK
 Події
  2182  5
Матеріали за темою:

 Бойовики блокують ремонт цивільної інфраструктури та екологічно небезпечних об'єктів на Донбасі, - українська сторона СЦКК

сцкк

Бойовики блокують проведення ремонтно-відновлювальних робіт на екологічно небезпечних підприємствах Донбасу і критичних об'єктах цивільної інфраструктури.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр штабу АТО.

"Незважаючи на численні звернення української сторони СЦКК до російської сторони СЦКК щодо сприяння у наданні гарантій безпеки під час виконання ремонтно-відновлювальних робіт на критичних об'єктах цивільної інфраструктури поблизу лінії розмежування сторін на Донбасі, підконтрольне Російській Федерації керівництво ОРДО систематично блокує вирішення цих питань", - сказано в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ситуація із затопленими шахтами на окупованому Донбасі критична, - МінТОТ

Так, на фенольному заводі в населеному пункті Новгородське Донецької області, на території, підконтрольній Уряду України, вже давно необхідно провести роботи по посиленню протиаварійного захисту дамби шламонакопичувача. В разі її руйнування значна кількість шкідливих речовин, що містять фенол, сірчана кислота та нафтопродукти можуть потрапити до річки Кривий Торець, а далі в Сіверський Донець, який є одним з небагатьох джерел питної води для всієї Луганської області.

Схожа ситуація склалася з дамбою ставка-накопичувача стічних вод свинарського господарства "Бахмутський аграрний союз" в населеному пункті Новолуганське. Затримка з ремонтом обох об'єктів може привести до екологічної катастрофи та спалаху інфекцій. Проблема полягає в тому, що ці дамби знаходяться в безпосередній близькості до лінії розмежування сторін, тобто в зоні досяжності обстрілів з будь-яких видів зброї проросійських бойовиків.

Також читайте: Бойовики обстріляли цивільних осіб у районі Крутої Балки: двоє місцевих мешканців загинуло, одного поранено, - ГУР

З тієї ж причини більш ніж півроку не вдається відновити електропостачання населеного пункту Зайцево (Жованка) Донецької області та запустити газорозподільчу станцію в населеному пункті Мар'їнка. На даний час зазначена станція не працює. Внаслідок чого 26 тисяч жителів Мар'їнки та сусідньої Красногорівки, 6 шкіл та 5 дитячих дошкільних установ не забезпечені газом для побутових потреб і не мають опалення в зимовий період. Вимушені простоювати "Красногорівський вогнетривкий завод", "Мар'їнський хлібозавод" і Мар'їнське молочне підприємство "Лактіс".

До списку об'єктів, що потребують відновлення, ремонту або обстеження слід додати: водовод, який забезпечує технічною водою Авдіївський коксохімічний завод, водогін Горлівка-Торецьк та інші.

"Викликають подив заяви керівництва ОРДЛО про ігнорування українською стороною проблем екологічної безпеки Донбасу, оскільки достатньо звернутися до статистики. Так із 41-ї заявки від керівників підприємств на проведення ремонтно-відновлювальних робіт в зоні наближеної до лінії розмежування, отриманих СЦКК лише в поточному місяці, керівництвом АТО надані гарантії безпеки по 39-ти заявкам, в той час як від НЗФ ОРДЛО лише по 2-м заявкам. Це дає підстави стверджувати про незацікавленість керівництва ОРДЛО у забезпеченні екологічної безпеки регіону, а також відновленні інфраструктури Донбасу", - зазначають в українській стороні СЦКК.Источник: https://ua.censor.net.ua/n440592
TUV4RVVYWmtSME13VEdwU1ozUkRNVEJaUkZGMmRFZEJNRXhxVW1ka1IwTXdUR3BTYURsRE9UQk1RV2N3VERkUmRqbERNVEJaUkZGelRrZEhNRnBpVW1wNU9IWk1lUzlSYzJSREt6Qk1ibEYyZEVONU1FeHFVWFZ1ZWxKblRrTXhNRXg2VVhaMFF6a3dXVW80TUV4WVVYVjBReXN3VEhaUmRuUkRlakJhWWxKcU0zcFJhMDVET1RCWlRGRjFUa2RETUV4WVVtZE9ReXN3V1VSUmRVNUhRakJaVEZGMVRrZElNRXd6VVhORFJGRjJkRU12TUV4WVVtZE9RM2N3V1dKU2JIUkhVR1pPUTJnd1MySlJiWFJEWVdaT1ExVXdURGRSZG1SRGVEQk1SRkpuV0hwU2JIUkRPVEJaVkZKblRrTjNNRmxJVW1kMFIwRXdXVkJSZFhSSFF6QlpVRkpuVGtOMw==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору