EN|RU|UK
 Суспільство
  5904  47

 Україна повинна створювати свій власний бренд, щоб стати відомою на заході Європи, - глава представництва ЄС Мінгареллі

Глава представництва Європейського Союзу в Україні Х’юг Мінгареллі підкреслює, що Україна повинна створювати свій власний бренд, щоб стати відомою на заході Європи.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це він сказав під час публічної дискусії на тему: "Культурна дипломатія: шляхи до порозуміння".

"Немає сумніву, що Україна залишається невідомою в Західній Європі. Немає сумніву щодо цього", - підкреслив Мінгареллі.


На його думку, це пов'язано з історією України, яка протягом багатьох століть страждала від зовнішніх вторгнень, а також із дезінформаційною кампанією, яка "здійснюється деякими сусідами". "Але я впевнений, що існують способи, щоб спробувати вирішити цю проблему", - додав Мінгареллі.

На його переконання, "Україна повинна розвивати комплекс заходів, щоб краще продати свій бренд за кордоном". У зв'язку з цим він акцентував увагу на особливому значенні культури.


"І саме тому я впевнений, що це відповідає вашому великому інтересу надавати підтримку низці спільних заходів між українськими та західноєвропейськими діячами культури для забезпечення ширшої участі українських діячів культури у програмах обмінів, які розвиває Європейський Союз", - зауважив посол.

Також він вважає, що Україна повинна здійснити відповідні кроки, щоб українські діячі культури могли брати участь у рамках програми "Креативна Європа". Мінгареллі підкреслив, що Україна має значний потенціал, але він не використовується.

"У менших країнах у межах Європейського Союзу кожного року мільйони євро використовуються для сприяння розвитку культурної взаємодії, заходів культури і подій, а тут, в Україні, - майже нічого. Це ситуація, яка не є нормальною", - додав дипломат. Мінгареллі сказав, що Євросоюз подвоює свої зусилля для розвитку спільних культурних заходів, і наголосив, що велика відповідальність лежить на українцях, як на представниках влади, так і на діячах культури.

Дивіться також: "Європа стала до вас ближче. Подорожуйте в Європейський Союз без віз", - глава представництва ЄС у Києві Мінгареллі. ВIДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n440650
VEhrdlVXNU9SMWN3VEROUmN6bERkekJaUkZGMFpFTTNNRXgyVW14cE9IWXdTVlJSYzNSSFFUQk1OMUpuWkVNck1GazNVWFIzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору