EN|RU|UK
 За кордоном
  5789  19

 Солдати територіальної оборони Польщі склали присягу. "Досвід Грузії та України показує, наскільки ці війська важливі в сучасній армії"

польша оборона территориальная

У Білостоці відбулася церемонія складання присяги солдат військ територіальної оборони Польщі. У церемонії взяв участь голова Міноборони Польщі Антоній Мацеревич.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польща.


Глава польського оборонного відомства зазначив, що сили територіальної оборони не заміняють оперативних військ, але є важливим їхнім доповненням. За словами польського міністра, ця нова формація залучає місцеві громади і зміцнює оборонні можливості держави.

"Досвід сучасних загроз, з яким ми зіткнулися в Грузії, з яким продовжуємо стикатися в Україні, показує, наскільки війська територіальної оборони важливі в сучасній армії", - сказав Антоній Мацеревич.


Також у неділю подібні урочисті заходи відбудуться у Любліні та Ряшеві. У кожному з цих міст цього року створено бригади територіальної оборони.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n440745
VEhrdlVXNU9RM2N3V1dKUmRHUkhRVEJNV0ZGemRFTTBNRmxqZGt3NVF5c3dURWhSZG5SSFFUQk1OMUYyWkVOM1prNURaakJNTjFGMU9VZE5NRmx1VVhOQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору