EN|RU|UK
 Політика України
  1921  17

 Мінкультури і Google розглядають можливість створення проекту ЗD-туризму музеями України просто неба

скансен

Міністерство культури і компанія Google розглядають можливість створення спільного проекту, присвяченого ЗD-туризму музеями України просто неба.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства культури.


Сторони домовилися про це за результатами зустрічі міністра культури Євгена Нищука з директором із публічної політики компанії Google і зв'язків із органами державної влади в регіоні Європи, Близького Сходу й Африки Дороном Авні.

"Під час зустрічі сторони розглянули спільні напрацювання в рамках кампанії "Автентична Україна", зокрема вже створено в партнерстві з Міністерством культури спецпроект "Дерев'яні церкви Карпатського регіону", за допомогою якого можна дізнатися більше про кожну з унікальних церков, а також прокласти до них маршрути на Google-картах", - йдеться в повідомленні.

Також обговорювалися перспективи реалізації розширення співпраці, зокрема створення проекту, присвяченого ЗD-туризму музеями України просто неба (скансенами).


"Реалізація ініціатив компанії Google щодо внесення інформації про українські пам'ятки до світової інтернет-мережі є для нас надзвичайно цікавою. І ця співпраця для нас є стратегічною, адже ми хочемо відкрити світу інакшу, цікаву і надзвичайно красиву Україну. Зокрема, в рамках цієї співпраці ми хотіли б звернути увагу на повний спектр пам'яток, які розташовані на території нашої держави. Переконаний, величезні культурні надбання, наша унікальна культурна спадщина по-справжньому вразить світ, адже дотепер популяризацією цих скарбів займались не на повну силу, і ми хочемо це змінити", - зазначив під час зустрічі міністр культури Євген Нищук.

Зазначається, що представник Google повідомив, що культура є одним із найважливіших напрямків роботи компанії.Источник: https://ua.censor.net.ua/n440750
VEhrNGRrdzVRell3V1ZCUmRUbEhUVEJaVEZKbk9VZEJNRXhDT0ZJeU9YWmFNbmhzWms1RFl6QmFZbEYyWkVkWE1GbElVbWQwUXpFd1dVUlNaMlJIUXpCTVRGRjJhVVJSZFhSSFJEQk1kbEpxVGtkRE1GbFFVbWRPUXpSbVRrTTRNRmxRVVhRNVF6RXdUR3M5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору