EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  30813  104

 Через націоналізацію "Приватбанку" брати Суркіси втратили $ 248 млн, 1 млрд грн і 574 тис. євро, - "Дзеркало тижня"

приватбанк

Через націоналізацію "Приватбанку" сім'я Суркісів втратила 248,6 млн доларів і 574 тис. євро в кіпрській філії банку як юридичні особи, а також понад 1,04 млрд грн в Україні - як фізичні особи.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише Юлія Самаєва в статті для "Дзеркала тижня".

За її словами, для більш-менш обізнаних спостерігачів зв'язок власників клубу "Динамо" з екс-власником "Приватбанку" очевидний. "Навіть у справі "6 офшорів", вже програній "Приватбанком" у судах двох інстанцій, проглядається зв'язок між бізнесменами. Camerin Investments LLP, Sunnex Investments LLP, Tamplemon Investments LLP, Berlini Commercial LLP, Lumil Investments LLP, Sofinam Investments LLP - це ті самі шість компаній, які теж подали позови проти НБУ, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) і "Приватбанку". Як пам'ятаємо, вони також мають претензії до 105-го рішення НБУ і вважають, що до осіб, пов'язаних із колишніми власниками банку, не належать", - йдеться в статті.

Самаєва зазначає, що всі згадані компанії засновані в один день, зареєстровані за однією адресою у Великобританії і вказують одину поштову адресу. "Різниця між ними лише в тому, що станом на 20 лютого 2017 року три перші компанії належали Ользі Романовій (дружині Ігоря Суркіса), а решта - Поліні Ковалик (першій дружини його брата Григорія Суркіса)", - зазначає вона.


Автор зазначає, що рішення суду за позовом Суркісів проти НБУ, прийняте на користь позивачів, зобов'яже державу виплачувати ці кошти. "Суть всіх суперечок зводиться до одного - неправомірності рішення №105 комісії НБУ з питань визначення пов'язаних із "Приватбанком" осіб і зупинки ФГВФО операцій за поточними, депозитними, кореспондентським або іншими рахунками в "Приватбанку", - пише Самаєва.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 18 грудня 2016 року ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку" і придбання Міністерством фінансів 100% його акцій за 1 грн.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n440751
VEhrdlVXOWtSMFF3V1VSUmRYUkhWekJaUlhaTU9VTXZNRXczVVhRNVF5c3dURW80TUV3elVYTk9SMGN3V21KUmRuUkRPVEJNUkZGMU9VZFhNRXhtVVhOT1IwY3dXbUpTYWpONlVtZGtSMFF3VEZJNE1FeG1VWE5rUXpRd1dVeFJkblJETm1aT1EyWXdXVVJSZFU1RGVUQk1SRkpuZEVONE1FeEVVWFprUXpZPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору